PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کاربر برگزیده ی انجمن (پیشنهاد)

SarCubie
12-02-2015, 17:22
سلام به بچه های انجمن وزین ایران میکرو،

فکر کنم با پایان رسیدن زمستان، یخ ما هم کم کم آب و انگیزه ها برای کار و فعالیت هم بیشتر و بیشتر میشه،
چیزی که همیشه من را اذیت کرده در انجمن های داخلی (به خصوص مربوط به مهندسی)، نبودن فضای باز برای ارائه ی ایده و خلاقیت ها و... همچنین نبودن فعالیت های سرگرمی جانبی در انجمن هاست.
یک جور فضای سرکوب و ایجاد ترس هم همیشه در اینترنت ما احساس شده ، که خودم شدیدا دوست دارم یک زمانی منشا ش رو که ظاهرا پشت نقاب و پرده پنهان شده پیدا کنم و سر فرصت درس خوبی به این افراد نادان داده باشم.:x شاید روزی نباشه که این افراد رو مورد غضب و نفرین قرار ندهم :baad:

اما بریم سر پیشنهاد...
خواستم درخواست کنم که هر از چند ماهی مثلا سه ماه یا شش ماه یک بار ، از روی تعداد پست ها و تشکرها و کیفیت مطالب ارائه شده، یک کاربر انجمن به عنوان کاربر منتخب و برگزیده انتخاب بشه،
و به صورت اشتراکی یک هدیه ناقابل هم به فعال ترین کاربر اهدا بشه، تا هرچند مختصر،جبرانی باشد برای زحمات یوزرهای فعال انجمن که مانع از یخ زدگی و فریز شدن فعالیت های علمی در انجمن می شوند.
برای هزینه ی هدیه هم میشود از کسانی که داوطلب هستند، مبلغی را جمع آوری کرد تا یک جایزه خوب و درخور توجه برای کاربر مورد نظر تهیه شود (مثلا من خودم از الان اعلام آمادگی می کنم):018:

modj.ir
12-02-2015, 22:56
خوب در اینکه کاربر برگزیده انجمن من هستم شگی نیست . اصلا هم اهل تعریف از خودم نیستم چرا که می ترسم ریا بشه . ولی خوب ، خوبم دیگه . اعصابمم درست و حسابی نیست ، کسی جرات داره بگه نه .الان هم خیلی جدی هستم .کاملا می تونین جدی بودن رو توی صورتم ببینین
شماره حساب بدم یا کارت ؟

esisafa
12-02-2015, 23:49
من زیر 100 هزار تومان رازی! راضی! نمیشم. گفته باشم. تازه کم توقع هستم. مطمئن باشید بقیه زیر 1 میلیون هم راضی نمیشن. پس به من رای بدهید. باشگاه هواداران

sajjad_AD
13-02-2015, 00:13
واقعا که از جواب دوستان :brk:

ولی اگه توافقی بشه که همش باید این هدایای ناقابل رو بدیم به اون مسعود و اون حسین خدا خیر داده :mrgreen: از بس تو این انجمن پر حرفی می کنن اصلا چه کاریه بدین به من که آهسته و پیوسته از 6 سال پیش باهاتونم

:brk: :brk: :brk: همطو الکی

SarCubie
13-02-2015, 01:09
در مورد جایزه باید بگم اصلا نقدی نیست که بروید خرجش کنید،:mrgreen: احتمال زیاد از همین لوازم الکترونیک و برد هایی که در بازار یا فروشگاه کویر موجود هست.
و اگر جور شد و یکی از این دستگاه های پرینتر و حکاکی لیزر را خریدم، یک یادگاری شبیه تندیس هم با حکاکی اسم کاربر فعال برای ایشان ارسال میشه!

sajjad_AD
13-02-2015, 01:13
هااااا اصلا ی فکری آقا صادق جنساش رو دستش موندن چطوره هر بار یکی از جنساشو بده به کاربر منتخب :o

من دیگر آخر هایم است ببخشید انقد چرت و پرت می گم تقریبا خدا حافظ تا چندین ماه دیگه نوبت منم شد برم سربازی

mzarkoob
13-02-2015, 01:17
تا من اینجام کی جرات کرده خودشو کاربر برگزیده بدونه!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mrgreen:

sajjad_AD
13-02-2015, 01:19
تا من اینجام کی جرات کرده خودشو کاربر برگزیده بدونه!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mrgreen:

برو آقا دیر رسیدی کاربر منتخب دوری انتخاب شد

mstkmn
13-02-2015, 11:45
یاد جناب 1nafar به خیر!!!!!!!!!!!!!!

sobhan537
13-02-2015, 12:23
من ب ma3ood و KHM رای میدم...

esisafa
13-02-2015, 15:27
دعا کنید هرچه زودتر برم سربازی از دست من یکی هم راحت بشید. حتی یک روز زودتر هم باعث افزایش عمرم میشه.
بعد یک عمر درس خوندن و چندین پروژه مفید انجام دادن و معدل کارشناسی ارشد 17.88 با وزارت دفاع صحبت کردم در مورد سربازی میگن همه چیز خوبه ولی دانشگاهت معتبر نیست شانست 50 درصد هست که بردارن. دوستان هم میدونن که 50 درصد یعنی چی دیگه!!!!؟؟؟؟؟:0013:

SarCubie
13-02-2015, 15:28
برای مشخص شدن کاربر فعال باید تعداد پست ها و تشکرها طی 3 ماه یا 6 ماه بررسی بشه، که دست ادمین سایت رو می بوسه!
نمی دانم چقدر امکان پذیر هستش، باز اینجا نیاز به یک مدیر مقتدر هست که امور را مدیریت کند.
برای اینکه جالب تر بشه کاربر فعال باید عکس خودش را هم بگذاره، تا بتونیم از عکسش هم برای درست کردن تندیس افتخار استفاده کنیم:018:

esisafa
13-02-2015, 15:35
عزیز دنبال همچین چیزی نباش. اگر میشد تاحالا آقای زارعی یک پست میدادن. ایشون میگن اگر اعضای فعال از فروشگاه خرید کنن تخفیف میدن. همین.

Doloop
13-02-2015, 15:45
سلام

بازم از این برنامه ها درست کردین !!!:mrgreen:
منم بهMa3ood (You can see links before reply) و sadmonew (You can see links before reply) و dariush_ab (You can see links before reply) و KHM (You can see links before reply) رای میدم و البته توی این مدت داریوش هم خیلی زحمت کشیده توی تهیه آموزش و توی انجمن و توی ویکی و ...
این پست و فقط برا تو گذاشتم احسان (الکی مثلا من خیلی دوست دارم):mrgreen:

دوست داری سربازی تهران باشی؟
بفکر کسری از طریق بنیاد علمی یا جهاد خودکفایی افتادی ؟ (البته اگه تازه االان بفکرش افتادی که خیلی دیره)

اگه دوست داشتی تو تهران خدمت کنی بگو چندجا هست بهت معرفی کنم اقدامش با خودت :0013:

SarCubie
13-02-2015, 16:04
سلام

بفکر کسری از طریق بنیاد علمی یا جهاد خودکفایی افتادی ؟ (البته اگه تازه االان بفکرش افتادی که خیلی دیره)

اگه دوست داشتی تو تهران خدمت کنی بگو چندجا هست بهت معرفی کنم اقدامش با خودت :0013:

بد نیست علاوه بر سربازی یه سری هم دسته جمعی بریم بلاد کفر،
بعد از اینکه با فلسفه مردن توی سربازی آشنا شدیم، یک مقدار فلسفه زندگی کردن را هم از کفار اون جا یاد بگیریم:018:
تازه معنی کار گروهی و مدیریت و این چیزا رو هم در بلاد کفر بهتر از ما بلدن:(

SarCubie
13-02-2015, 17:39
من میگم نظام آموزشی که مثلا قراره کار گروهی را به مردم یاد بده، بدتر یک جوری آدما رو تربیت می کنه که به خاطر نمره و رقابت درسی از سر و کول هم دیگه بالا برن و همدیگه رو دور بزنند
حالا این سربازی که دیگه هیچ، فک کنم راه و رسم بالا رفتن از دیوار و اختلاس و...
البته این را هم نباید منکر شد نفوذ عجیب این خر رسانه ای بلاد کفر هم روی ذهن ما ایرانی ها ، تاثیر زیادی در خنثی کردن روحیه جمع گرایی و اجتماعی داره.

به قول شاعر گفتنی ما را رها کنید از این رنج بی حساب...

esisafa
13-02-2015, 18:14
سلام

منم بهMa3ood (You can see links before reply) و sadmonew (You can see links before reply) و dariush_ab (You can see links before reply) و KHM (You can see links before reply) رای میدم و البته توی این مدت داریوش هم خیلی زحمت کشیده توی تهیه آموزش و توی انجمن و توی ویکی و ...

نه بابا کسری نخواستیم. فقط یک جایی باشه که برای بعدمون بدرد بخوره. میگن وزارت دفاع برای انجام پروژه هاش سریاز بر میداره و بابت انجام پروژه کسری خدمت میده که با این اوصاف یک تیر و چند نشانه. هم با پروژه های اساسی روبرو میشیم هم کسری میگیریم.