PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیت دستگاه حکاکی لیزر با لیزر 1 وات

arvin2009
09-02-2015, 20:25
سلام
کیت حکاکی لیزر با توان های مختلف با درگاه usb و سازکار با تمام سیستم عامل ها
شاسی کیت از جنس پلکسی یا mdf که با چسب به هم چسبیانده میشود و یک طرح خاص و زیبا را با استحکام زیاد پدید می اورد.
دستگاه دو محوره و میز کار ان 12 در 12 سانت میباشد.در صورت لزوم محور z هم ارایه میشود.
قابلیت حکاکی روی چوب پلاستیک قاب موبایل و غیر فلزات
لینک اپارات از کارکرد دستگاه

لیزر مینی حکاکی (You can see links before reply)

SarCubie
10-02-2015, 20:54
سلام
من دنبال دستگاهی هستم که هم به عنوان پریتنر سه بعدی استفاده بشه کرد هم حک و برش لیزر، از کجا باید تهیه کنم؟

arvin2009
11-02-2015, 01:01
من دارم.میتونم در این زمینه کمکتون کنم

SarCubie
11-02-2015, 12:24
vsm!!!!

arvin2009
11-02-2015, 18:53
vsm!!!!

SarCubie
11-02-2015, 20:14
i3
تبدیل شدنش زیاد سخت نیست از همه راحتتر عوض کردن برنامه کنترلر هست که هردوبرنامه با محصول فرستاده میشود.بعد اکترودر رو باز میکنی لیزر میبندی.از کارکرد هردو دستگاه در اپارات فیلم هست.برای خرید هم فعلا با ایسام مراجعه کنید

در عین حال ممنون میشم اگر از تبدیل این پرینتر به جای دستگاه لیزر هم یک فیلم بگذارید که ببینم چقدر دقیق میشه و کارایی داره

arvin2009
11-02-2015, 22:37
شرمندم اماده ندارم.درصد خطا 0.01 است.وقتی با پلاستیک بع این دقیقی میزنه مطمئن باشید با لیزر بهتر میزنه.شما میتونید راحت پرینتر را به پرینتر لیزری تبدیل کنید و با پودر پلاستیک کار کنید.به این صورت که یک محور دیگه اضافه بشه که لایه لایه پودر بریزه و لیزر هم ذرات هر لایه را ذوب کند و به هم بچسپاند.اینکار شدنی هست و من انجام دادم.شما با پشتیبانی فنی ما در صورت تمایل به تمام این مراحل خواهید رسید.نوع دیگه هم میشه ساخت که احتاج به یک توع رزین خاص دارید که فعلا خودم دنبالشم.اون که احتیاچ به هیچی نداره فقط یک لیزر ابی می خواید و رزین حیای به uv
در صورت خرید تمام این مراحل مو به مو گفته خواهد شد.
برینتر جدیدی که دارم روش کار میکنم بوسیله پرژکتور هست.اینو انشاءالله حتما ثبت خواهم کرد

ramin.st
01-04-2015, 08:30
سلام
دستگاه مورد نظر با محور x چقدر در میاد ؟

vahidasm
02-04-2015, 01:30
ماشالا چه تاپیکی
دوستان در حال تبلیغاتن
آقا مگه شما این قوانین رو نیمخونید؟

من از شما خواهش میکنم که تو این سایت و این انجمن تبلیغات انجام ندین