PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد

SAMIRR
30-01-2015, 19:55
چرا این انجمن اینجوری شده ؟هیچکس دیگه به مشکل اون یکی رسیدگی نمیکنه عوض اینکه از طرز نوشتن من ایراد بگیرید سعی کنی کمکم کنید .....

dariush_ab
30-01-2015, 21:41
چرا این انجمن اینجوری شده ؟هیچکس دیگه به مشکل اون یکی رسیدگی نمیکنه عوض اینکه از طرز نوشتن من ایراد بگیرید سعی کنی کمکم کنید .....

سلام.
انتقاد خیلی خوبه!
اول اینکه ممکن هستش که اشکال رو بقیه ندونن خوب نظر نمیدن.
و اما مشکل اساسی:

وقتی خود طرف حوصله ندارد درست اینجا مشکلش رو تایپ و بیان کند ّ، چه انتظاری دارد که کمک کننده بیاد یک صفحه براش جواب بنویسه.
وقتی خود طرف حاضر نیست یک تکون بخوره به زور که نمیشه راهنماییش کرد.

amiray
30-01-2015, 22:27
با سلام.
من با dariush_ab (You can see links before reply) کاملا موافقم. من به شخصه در حد توانم سعی میکنم که به افراد دیگه کمک کنم. ولی بعضی دوستان گاهی سوال یا مشکلشون رو طوری مطرح میکنن که ادم هرچی میخونه مشکلشون رو نمیفهمه. پس یه بخش از سوالات به دلیل نامفهموم بودن سوال بی پاسخ میمونه(یا موضوع طولانی میشه).
علت دیگه هم اینه که مثلا من به کرات دیده ام که مثلا میگن برنامه راه اندازی فلان ماژول رو میخوام دقیقا به این شکل که گفتم.
همونطور که دوستمون گفتن خود طرف برا کارش و طرف مقابل ارزش قایل نیست. و از طرفی خودش نمیخواد حرکت کنه. که عامل دیگه ای هست که سوالا بی پاسخ میمونه.

SAMIRR
30-01-2015, 22:30
من چند بار و به طریقه های مختلف مشکلم رو بیان کردم و الان 3هفته ای میشه که کسی پاسخگو نیست

dariush_ab
30-01-2015, 23:01
من چند بار و به طریقه های مختلف مشکلم رو بیان کردم و الان 3هفته ای میشه که کسی پاسخگو نیست

من بعد از سه چهار پست تازه یک سری موارد اولیه رو میفهمم. مثلا اینکه طرف با چه میکرویی کار می کند جه زبانی و از این موارد.
طرح مشکل با یک خط امکان پذیر نیست. جمله خبری هم باشد یک خط نمیشه!
سعی کنید مشکلات رو به طور جامع و واضح حداقل در یک پاراگراف کوچک انتقال بدید و در صورت نیاز سورس کد و موارد نیاز رو هم بیارید.
با تشکر.
موفق باشید.