PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دانگل wifi در Raspberry pi

imantaki
27-01-2015, 16:34
با سلام
من جدیدا دانگل وای فای Realtek RTL8188CUS را از کویرالکترونیک خریداری کردم. می خواستم در رسپبری از اون استفاده کنم. چندین راهنما در اینترنت پیدا کردم و طبق آن ها اقدام به نصب کردم اما هیچ کدام جوابگو نبودند. لطفا اگر راهنمای تست شده ای برای نصب و تنظیم این دانگل در رسپبری (raspian و pidora) دارین ارسال نمایید
باتشکر

sadegh1376sh
03-07-2016, 14:24
با سلام
من جدیدا دانگل وای فای Realtek RTL8188CUS را از کویرالکترونیک خریداری کردم. می خواستم در رسپبری از اون استفاده کنم. چندین راهنما در اینترنت پیدا کردم و طبق آن ها اقدام به نصب کردم اما هیچ کدام جوابگو نبودند. لطفا اگر راهنمای تست شده ای برای نصب و تنظیم این دانگل در رسپبری (raspian و pidora) دارین ارسال نمایید
باتشکر

سیستم عامل رزبین رو دوباره نصب کنید

dariush_ab
03-07-2016, 16:28
با سلام
باتشکر
سلام.
آیا از raspbian jessie استفاده می کنید؟