PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل گوشی قدیمی به دزدگیر ماشین؟!

alir3rd
19-01-2015, 15:39
سلام،
من یک گوشی قدیمی دارم که هم داخلش ژیروسکوپ داره و هم جی پی اس،
می خواستم یک برنامه اندرویدی بنویسم که بتونه حرکت ماشین رو تشخیص بده و از طریق اس ام اس موقعیت ماشین رو بفرسته به شماره تعریف شده
و کار دیگه ای هم که می خوام بکنم اینه که در صورتی که جرثقیل خواست ماشین رو ببره، ژیروسکوپ از طریق زاویه دار شدن ماشین تخشخیص بده و به صاحب ماشین اس ام اس بفرسته.

حالا می خواستم بدونم چقدر عملی هست و چقدر هزینه ور میداره اگر کسی همچین برنامه ای برام بنویسه؟؟؟

Ma3ood
19-01-2015, 19:32
مثلا چند تا از این گوشیها دارید ؟
که بخواهید این همه وقت بگذارید و هزینه طراحی بدهید ؟ که بشه یا نشه ؟

alir3rd
19-01-2015, 22:27
مثلا چند تا از این گوشیها دارید ؟
که بخواهید این همه وقت بگذارید و هزینه طراحی بدهید ؟ که بشه یا نشه ؟

خوب لااقلش اینه که یک اپلیکیشن کاربردی هست، اگه خودم یک برنامه نویس حرفه ای بودم که ازش پول هم در میاوردم با فروختن برنامه اش!
مثلا اگر هزینه اش کمتر از یک دزدگیر جی پی اس ماشین بشه ، مشتری زیاد پیدا میکنه...

Ma3ood
19-01-2015, 22:38
گوشیتون اندروید هست؟
چطوری میخواهید خروجی بگیرید ؟
چون گوشی موبایل یه برد سر بسته هستش تغییرات زیادی نمیشه در اون داد

alir3rd
20-01-2015, 17:24
گوشیتون اندروید هست؟
چطوری میخواهید خروجی بگیرید ؟
چون گوشی موبایل یه برد سر بسته هستش تغییرات زیادی نمیشه در اون داد

فقط قراره نرم افزاری کار کنه، دست به سخت افزار گوشی که نمیخوام بزنم:(

Ma3ood
20-01-2015, 18:07
پس اگه اینطوریه شما در واقع از یه گوشی و هر گوشی اندرویدی میتونی استفاده کنی برای این کار و یا جتی تلبتهای ارزون قیمت 150 تومنی

alghasi
13-02-2015, 21:44
مشکلی نیست. راحت میشه نوشتش. اگه دوست داشتی با دلفی واسط مینویسم. هیچ خروجی نمیخواد. فقط سیم کارت رو گوشی باشه و شارژ داشته باشه.