PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس اندروید حرفه ای

1112
16-01-2015, 01:12
با عرض سلام و وقت بخیر
یک برنامه نویس حرفه ای اندروید نیاز مندیم برای پاره ای سوال

rozeh
16-01-2015, 11:09
بجای تاپیک خالی سوالاتتون رو مطرح کنید. شاید ماها بتونیم بهتون کمک کنیم.

1112
16-01-2015, 19:10
بجای تاپیک خالی سوالاتتون رو مطرح کنید. شاید ماها بتونیم بهتون کمک کنیم.

یک برنامه میخوام شبیه پرتال دانشجویی دانشگاه ها ک یک بخش مشخصات فردی داشته باشه و قابلیت به روز رسانی شخصی و قابلیت بروز رسانی اطلاعات از طریق شبکه رو داشته باشه(مشخصات شبکه رو بعدا میگم)
این برنامه باید بتونه مثل یک کتاب دیجیتال متون رو اجرا کنه و متون همراه عکس و فیلم و صدا و این متن ها باید از طریق همون شبکه دریافت بشن یعنی برای نرم افزار قابلیت به روز رسانی داشته باشه
روی این کتاب باید قابلیت نوشتن با قلم با تاچ وجود داشته باشه یعنی ورودی های نرم افزار تاچ اسکرین گوشی یا اون تبلت باشه و این متن هایی ک با قلم نوشته میشن باید روی کتاب قابلیت ذخیره شدن یا ویرایش شدن رو داشته باشن
یک بخش هم باید این نرم افزار داشته باشه ک قابلیت دریافت انلاین این طور کتاب ها و تبلیغات تصویری رو داشته باشه

این نرم افزار باید رو اندروید حالا چ گوشی باشه چ تبلت و چ برد های سیستم عامل اندروید بتونه اجرا بشه
اون شبکه مد نظر رو هم فعلا بلوتوث در نظر بگیرید و اگر با بلوتوث قابلیت ارسال و دریافت داشته باشه ، با اون ماژولی ک من میگم هم میتونه

این شد کلیت برنامه مد نظر من ک هر کس توانایی نوشتن داره بگه تا من باهاش صحبت کنم
با تشکر