PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس کامپیوتر؟داریم اینجا؟

1112
16-01-2015, 01:09
با سلام ب همگی
یک برنامه نویس میخوام ک یک برنامه بتونه در ویندوز بنویسه

Hesam1984
16-01-2015, 01:29
پروژه بی مایه هستش یا با مایه

rozeh
16-01-2015, 11:37
چه برنامه ای؟

1112
16-01-2015, 17:52
چه برنامه ای؟

سلام مشخصاتی ک باید برنامه مد نظرم داشته باشه رو تو پیام میگم
شما برنامه نویسی بلدین؟
برنامه ای ک میخوام باید روی ویندوز های xp و 7 قابل اجرا باشه

1112
16-01-2015, 19:13
این برنامه باید یک سری مشخصات داشته باشه
قابلیت بروز رسانی از طریق یک شبکه
قابلیت ورودی اطلاعت متنی و ذخیره اون ها و ارتباط با شبکه
قابلیت تولید فایل هایی شبیه پاورپوینت(متن و تصویر و صدا)یعنی بتونه یک کتاب دیجیتال تولید کنه و اون رو به شبکه ارسال کنه
اینا کلیت این برنامه هستن
اگر کسی میتونه بنویسه اعلان کنه تا باهش صحبت کنم

ppittl
17-01-2015, 00:38
دوست عزیز بهتره مشخصات کامل رو بزاری اونوقت هرکی که تونست و تمایل داشت قیمت میده،موفق باشی

1112
17-01-2015, 01:34
دوست عزیز بهتره مشخصات کامل رو بزاری اونوقت هرکی که تونست و تمایل داشت قیمت میده،موفق باشی
سلام خب چون خودم برنامه نویسی نرم افزار کار نکردم نمیدونم چی باید بگم
اما انظاراتم از نرم افزاری ک برام بنویسن رو تا حدودی میدونم
و در حد همین چیزایی ک گفتم میخوام
و یسری جزئیات ک مربوط ب ظاهر نرم افزار میشه و خیلی مهم نیس
بخش مهمش همینایی بود ک گفتم
و البته کد متن برنامه رو هم میخوام
ممنون میشم قیمت بزارید

ppittl
18-01-2015, 00:50
شما احتمالا نیاز به یک دیتابیس تحت شبکه مثل sql دارید و برنامه سمت کلاینت
که با دیتابیس کار کنه
ولی اون قسمت فایلهای شبیه پاور پوینت مفهوم نیست
یعنی ورودی چی بگیره خروج این فایل رو بده؟
منظورت این نیست که مثلا تو دیتابیس در مورد یه کنترلر اطلاعات متنی و عکس و فیلم و صدا وجود داره و هرکی درخواست این مورد رو داشت
این اطلاعات براش ارسال بشه؟

1112
18-01-2015, 00:58
یعنی یک نرم افزار بتونه فایل تولید کنه مشابه اسنادپاورپوینت ک هم میشه متون رو باهاش نمایش داد و هم صدا و تصویر(یعنی این نرم افزار باید بتونه کتاب دیجیتال تولید کنه شبیه به اسناد پاورپوینت)
یعنی یک نفر کاربر بتونه با این نرم افزار یک کتاب بنویسه و اون فایل کتاب رو روی شبکه برای بقیه به اشتراک بزاره
تنها فرق این کتاب با کتابی ک تو پاور پوینت ساخته میشه اینه ک باید این نرم افزار بتونه کتابی بنویسه ک اولا فقط واسه نویسنده قابل ویرایش باشه و برای دریافت کننده ها فقط اجرا بشه و دوما کاربر های گیرنده بتونن با یک تبلت سیستم عامل اندروید این کتاب رو دریافت کنن و بخونن

ppittl
19-01-2015, 00:23
خوب اندروید که ما نیستیم
موفق باشید

1112
19-01-2015, 01:21
خوب اندروید که ما نیستیم
موفق باشید
گفتم دو بخش داره
من الان دنبال برنامه نویس بخش کامپیوتر هستم اول باید نرم افزار کامپیوتریش نوشته بشه بعدش با یک برنامه نویس اندروید نرم افزار دوم رو مینویسه

behnam6500
20-01-2015, 16:11
یعنی یک نرم افزار بتونه فایل تولید کنه مشابه اسنادپاورپوینت ک هم میشه متون رو باهاش نمایش داد و هم صدا و تصویر(یعنی این نرم افزار باید بتونه کتاب دیجیتال تولید کنه شبیه به اسناد پاورپوینت)
یعنی یک نفر کاربر بتونه با این نرم افزار یک کتاب بنویسه و اون فایل کتاب رو روی شبکه برای بقیه به اشتراک بزاره
تنها فرق این کتاب با کتابی ک تو پاور پوینت ساخته میشه اینه ک باید این نرم افزار بتونه کتابی بنویسه ک اولا فقط واسه نویسنده قابل ویرایش باشه و برای دریافت کننده ها فقط اجرا بشه و دوما کاربر های گیرنده بتونن با یک تبلت سیستم عامل اندروید این کتاب رو دریافت کنن و بخونن

بله.....

صرفن جهت اطلاع عرض کنم که نرم افزار هایی مانند power point و... امکان گذاشتن رمز روی فایل رو دارند! تا کسی نیتونه ویرایش کنه...

جزییات دقیق از ایتمهای برنامه رو به من بگید جهت براورد هزینه و زمان ساخت اون.

1112
21-01-2015, 00:19
بله.....

صرفن جهت اطلاع عرض کنم که نرم افزار هایی مانند power point و... امکان گذاشتن رمز روی فایل رو دارند! تا کسی نیتونه ویرایش کنه...

جزییات دقیق از ایتمهای برنامه رو به من بگید جهت براورد هزینه و زمان ساخت اون.
تشکر پس الان پیام میکنم

alghasi
13-02-2015, 22:13
اگه دوست داشتید منم میتونم بنویسم. برنامه واسه ویندوز. اندروید. اپل و مک.
مشخصات کامل بدید تا قیمت و زمان خدمتتون عرض کنم