PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HSpice و Spice Explorer در ویندوز 8

Mahmood_N
08-01-2015, 21:33
با سلام
من نرم افزار های HSpice 2013 و Spice Explorer 2007 رو نصب کردم و لایسنس HSpice هم فعال شده و مشکلی نداره اما برنامه ی avanWave اجرا نمیشه
نسخه 2007 نرم افزار Spice Explorer رو هم نصب کردم که بتونم شکل موجها رو ببینم ، اما اون هم اجرا نمیشه ، لایسنسش رو ست کردم ، باز هم با احرای برنامه هیچ چیزی بالا نمیاد !!
احساس می کنم با نسخه ی ویندوز من همخوانی نداره
من از Windows 8 64 استفاده می کنم

مورد دیگه اینکه برای لایسنس HSpice و Spice Explorer باید LM_LICENSE_FILE رو در Environment Variables ست کنیم ، هر کدوم از اینها از یک فایل لایسنس جدار استفاده می کنن ! ، چطور باید برای هر دو این گزینه رو ست کنم ، فقط یک Variable با اون نام میشه ست کرد !!

کسی از دوستان در ویندوز 8 تونسته از اینها استفاده کنه ؟ کدوم نسخه ها ؟

لطفا راهنمایی کنید ، پیشاپیش ممنون

1345mohamad
02-06-2017, 18:11
سلام من هم همین مشکل رو دارم تا حالا چند بار نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصبش کردم . نمی دونم واقعا چی کارکنم؟

plata
30-08-2017, 14:19
سلام. تفاوت pspice و hspice در چیه؟

sarfraz3
07-03-2018, 17:51
سلام من هم همین مشکل رو دارم تا حالا چند بار نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصبش کردم . نمی دونم واقعا چی کارکنم؟

شما باید نرم افزار spice explorer دانلود کنید و نصب کنید ، بعد از داخل نرم افزار Hspice وارد configuration و بعد روی versions کلیک کنید ، بعد در قسمت waveview ، آدرس فایل اجرایی spice explorer قرار بدید ، و تمام .........