PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دوربین کوچک به لپ تاپ، با سیم از فاصله 30 متر

sobhan537
28-12-2014, 21:53
سلام

من میخوام یه دوربین کوچک و سبک و ارزان از فاصله حدود 30 متری با سیم به لپ تاپ متصل کنم و فیلم بگیرم. دوربین وبکم رو با یو اس بی وصل کردم اما فاصله بیشتر از 8 متر جواب ندادcry:: و یو اس بی نشناختش.

دوربین با پورت شبکه هم خیلی گرونه cry::

دوستان شما چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید؟ و چطوری به لپ تاپ وصلش کنم؟

hs_golpa
29-12-2014, 01:29
برای افزایش طول سیم از چند هاب usb یا ریپیتر باید استفاده کنی. در اینترنت تحقیق کنی برد هر هاب دستت میاد.

- - - Updated - - -

برای افزایش طول سیم از چند هاب usb یا ریپیتر باید استفاده کنی. در اینترنت تحقیق کنی برد هر هاب دستت میاد.

- - - Updated - - -

sobhan537
29-12-2014, 11:50
متاسفانه قیمت هاب ها گرونه و برای اینکار من باید از 5 تا هاب استفاده کنم. دراینصورت هم هزینه بالا میره و هم کابل سنگین میشه. چون دوربین روی یک روبات قراره میگیره و سیم رو دنبال خودش میکشه!

دوستان نظری ندارن؟

sadmonew
29-12-2014, 12:35
سلام
یه دونه از این مبدل ویدیوی آنالوگ به دیجیتال (You can see links before reply) بگیر و به USB وصلش کن. سیم ورودی تصویرشم به یه دونه از این مدل دوربین (You can see links before reply) وصل.
کابل تصویرم میتونی تا 30 متر هم در نظر بگیری(مبدل ویدویی را خودم استفاده کردم)

sobhan537
29-12-2014, 13:09
دوستان نمیشه دوربین قابلیت اتصال به میکروکنترلر ov7670 (You can see links before reply) رو به کامپیوتر وصل کرد و تصاویرش و ضبط کرد؟