PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی ال سی دی 7 یا 5 اینچ...

alkin
05-12-2014, 14:04
سلام دوستان و اساتید
میدونم محل ایت تاپیک اینجا نیست اما محلی مناسب رو نتونستم پیدا کنم جهت زدن تاپیک و چون دیدم اکثرا برا راه اندازی ال سی دی اینجا پست گذاشته شده... از مدیران هم ممنون میشم تاپیک رو به محل مناسبش انتقال بدن اگه مشکلی داشته باشه..
دوستان من می خوام یه ال سی دی با ورودی av تهیه کنم که فقط ورودی ای وی بگیره و رو ال سی دی نمایش بده
ئ 12 ولت هم باشه با مصرف کم
چون این باکسی ک می خوام درست کنم از 3 قسمت تشکیل شده یه رسیوور مینی + ال سی دی با ورودی ای وی+ باتری 12 ولت
حالا دوستان من برا تهیه ال سی دی و دیگر قطعات چیکار کنم و از برق و این چیز ها هم سر رشت های ندارم فقط
جایی یا قطعاتی رو معرفی کنین ک با سر هم کردنشون بتونم ال سی دی رو راه بندازم بدون برنامه نویسی و کد و اینا
و باتری مناسب که حد اقل 2 ساعت جواب بده ممنون

aminta
05-12-2014, 14:16
یک گزینه اینه که از السیدی هایی که پشت صندلی ماشین گذاشته میشه استفاده کنید
یک نمونشو دیدم ورودی av میخورد
باتریم بستگی داره کلن چقدر مدارا و .. جریان میکشه
اونو فک کنم بهتر باشه بزارین آخر سر تعیین کنید
السیدی (You can see links before reply)

alkin
05-12-2014, 15:12
یک گزینه اینه که از السیدی هایی که پشت صندلی ماشین گذاشته میشه استفاده کنید
یک نمونشو دیدم ورودی av میخورد
باتریم بستگی داره کلن چقدر مدارا و .. جریان میکشه
اونو فک کنم بهتر باشه بزارین آخر سر تعیین کنید
السیدی (You can see links before reply)

مرسی دوست عزیز
می خوام ال سیدی خام با وردوی ایوی باشه عزیز تا کمتر در بیاد...

alkin
05-12-2014, 16:37
دوستان بردی وجود داره که وردودی av داشته باشهو فقط با خریدن یه مانیتور 7 یا 5 اینچی و جا زدن فلت ال سی دی ازش برا گرفتن تصویر رسیور استفاده کرد بدون هیچ قطعه اضافی؟
اخه من یه مانیتور 3.2 اینچی دارم که 2 تا ورودی ای وی داره و یک ورودی برق دی سی 12 ولت
الان بازش کردم ال سی دی رو با فلت خودش به سوکت برد زدن...
الان من می تونم یه ال سی دی 5 اینچ بگیرم و رو برد این استفاده کنم؟
این مانیتور برا دنده دوربین دنده عقب ماشین و تنظیم دوربین مدار بسته کار برد داره...

mrm
05-12-2014, 18:03
ببین این بدردت میخوره .
vga to lcd,vga to tft,تبدیل vga به السیدی, تبدیل vga to lcd,تبدیل vga به tft (You can see links before reply)

alkin
06-12-2014, 00:03
ببین این بدردت میخوره .
vga to lcd,vga to tft,تبدیل vga به السیدی, تبدیل vga to lcd,تبدیل vga به tft (You can see links before reply)

عزیز الان اگه یه ال سی دی بگیرم مستقیم بدون هیچ وسیله دیگه میتونم با این برد ازش تصویر رسیور رو بگیرم؟