PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [اگهی] فروش یک عدد ماژول تخصصی GPS مدل Ublox NEO-6M-DK به همراه سایر ملحقات

mdngoups
03-12-2014, 17:47
با سلام به همه دوستان
یک عدد ماژول تخصصی GPS مدل Ublox NEO-6M-DK که فقط 3 یا 4 بار استفاده شده (در حد نو) کاملاً سالم به همراه سایر ملحقات (آنتن، کابل USB، آداپتور تغذیه) به فروش میرسه.
قیمت هم برای ماژول به همراه سایر قطعات مبلغ 110 هزار تومان هست .
برای اطلاعات بیشتر در مورد این ماژول و آنتن و قیمت اینها و همچنین دیتاشیت می تونید به لینک زیر مراجعه کنید :
Ublox NEO-6M-DK (You can see links before reply)
GPS Active Antenna High Gain (You can see links before reply)
عکس های زیر مربوط به ماژول و سایر قطعات همراه و همچنین محیط نرم افزار مخصوص این ماژول هست :

You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)

sarab1
03-12-2014, 18:36
با سلام به همه دوستان
یک عدد ماژول تخصصی GPS مدل Ublox NEO-6M-DK که فقط 3 یا 4 بار استفاده شده (در حد نو) کاملاً سالم به همراه سایر ملحقات (آنتن، کابل USB، آداپتور تغذیه) به فروش میرسه.
قیمت هم برای ماژول به همراه سایر قطعات مبلغ 110 هزار تومان هست .
برای اطلاعات بیشتر در مورد این ماژول و آنتن و قیمت اینها و همچنین دیتاشیت می تونید به لینک زیر مراجعه کنید :
Ublox NEO-6M-DK (You can see links before reply)
GPS Active Antenna High Gain (You can see links before reply)
عکس های زیر مربوط به ماژول و سایر قطعات همراه و همچنین محیط نرم افزار مخصوص این ماژول هست :

You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)

مهندس اون سایت که معرفی کردی که 100 تومن میده !! حالا شما 4 بار هم ازش استفاده کردی!!!

mdngoups
03-12-2014, 18:48
ماژول = 100 هزار تومان
آنتن = 20 هزار تومان
آداپتور + کابل usb = ا 10 هزار تومان
جمعاً = 130 هزار تومان - 20 هزار تومان = 110 هزار تومان
قیمت منصفانه تری دارید بفرمایید در خدمتم.

mrmehdi
11-12-2014, 02:37
ماژول = 100 هزار تومان
آنتن = 20 هزار تومان
آداپتور + کابل usb = ا 10 هزار تومان
جمعاً = 130 هزار تومان - 20 هزار تومان = 110 هزار تومان
قیمت منصفانه تری دارید بفرمایید در خدمتم.

سلام
دوست عزیز با کسر 30% از مبلغ کل من 90 تومن خریدار هستم
باعرض معذرت اگه زیر قیمت پیشنهادی است.

mdngoups
11-12-2014, 16:54
سلام
دوست عزیز با کسر 30% از مبلغ کل من 90 تومن خریدار هستم
باعرض معذرت اگه زیر قیمت پیشنهادی است.
پاسخ pm شد.

eagle
11-12-2014, 23:51
من خریدار نیستم شرمنده پست میدم فقط برای کنجکاوی
آقا این ماژول کارش چیه؟

mdngoups
12-12-2014, 01:05
دریافت دیتای gps و ارسال کلیه پارامترهای به پورت های usb و com و . . . جهت ارسال به میکرو یا کامپیوتر جهت مانیتورینگ .

mdngoups
26-12-2014, 01:49
متاسفانه دوست عزیزمون که اعلام آمادگی کرده بودند پاسخی ندادن .
دوستانی که نیاز دارند اعلام کنند با قیمت های منصفانه هم کنار میام.