PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کوبی برد 2 یا تعویض با رسپبری پلاس

linux
05-11-2014, 17:08
سلام به دوستان،
من این تاپیک رو جای دیگه نوشتم، الان فهمیدم باید اینجا مینوشتم پس متن رو کپی پیست می کنم:
"
من چند وقت پیش یک عدد کوبی برد 2 به قیمت 297000 تومان به همراه مجموعه آموزشی و .... از فروشگاه خریداری کردم. متاسفانه پروژه ای که قصد استفاده از این تجهیزات رو در اون داشتم کنسل شد و اصلا از برد استفاده نکردم. یک بار فقط روشن کردم و صفحه اندروید رو روی hdmi نمایش دادم.

الان برای یک پروژه نیاز به رسپبری دارم و بودجه خرید یک برد جدید رو ندارم. خواستم از دوستان تقاضا کنم اگه کسی به کوبی برد 2 نیاز داره من بهش بدم تا بتونم رسپبری رو بگیرم (مسلماً با احتساب کم کردن درصدی از مبلغ خرید). اگه مسئولین خود سایت راهکاری دارند که بتونم عوض کنم که چه بهتر.

منتظر خبرتون هستم.
ممنون
"

masoud_5april
07-11-2014, 23:13
یادش بخیر یه زمانی چقدر من با این بردها کار میکردم،
ولی یه سوال کوبی برد که بهتر از رسپری هست واسه چی میخوای بفروشیش ؟

linux
08-11-2014, 00:10
یادش بخیر یه زمانی چقدر من با این بردها کار میکردم،
ولی یه سوال کوبی برد که بهتر از رسپری هست واسه چی میخوای بفروشیش ؟

سلام
آقا چقدر با حسرت گفتی، هنوز جوونی ماشالله :0013:
همونطور که گفتم کوبی رو خریدم واس یه پروژه صنعتی که کنسل شد پروژه. الان بردی با قدرت کوبی نیازم نیست، بیشتر کار با پورت هاش برام مهمه که متاسفانه کوبی مثل رسپبری واس این قضیه لایبری نداره و نمیدونم چطور با پورت هاش کار کنم (در محیط Qt کد میزنم من)

masoud_5april
09-11-2014, 12:16
سلام
آقا چقدر با حسرت گفتی، هنوز جوونی ماشالله :0013:
همونطور که گفتم کوبی رو خریدم واس یه پروژه صنعتی که کنسل شد پروژه. الان بردی با قدرت کوبی نیازم نیست، بیشتر کار با پورت هاش برام مهمه که متاسفانه کوبی مثل رسپبری واس این قضیه لایبری نداره و نمیدونم چطور با پورت هاش کار کنم (در محیط Qt کد میزنم من)
آره خوب قبول دارم، 100 درصد مثال ها و منابع رسپری خیلی بیشتره و به نظر من هم کمتر جایی پیدا میشه که کوبی بورد بخاطر قدرتش جای رسپری رو بگیره.
ایشالا زود فروش بره ;)

linux
09-11-2014, 14:27
اینو بگم که الان من مجبورم از رسپبری استفاده کنم اگه نه کوبی کجا و رسپبری کجا! مثل مقایسه ی لامبورگینی و پراید وانتی هست! کوبی یه کامپیوتر کامله ولی خوب پشتیبانی قوی مثل رسپبری رو نداره و البته فیلمای آقای چنگانی عزیز برای استفاده ی عموم خیلی عالیه

linux
12-12-2014, 17:00
سلام
بچه ها کسی نبود؟ :sa:
راستی با beaglebone black هم عوض میکنم اگه کسی داره.

ممنون