PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : error در هنگام برگرداندن فایل script ویرایش شده به nand

mv195218
31-10-2014, 12:20
جریان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dariush_ab
31-10-2014, 15:48
جریان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
به احتمال زیاد دسترسی لازم رو ندارید.
با یوزر root تست کنید.
موفق باشید.

mv195218
31-10-2014, 18:12
بزارید یکم بیشتر توضیح بدم بنده روی کوبی برد این ایمیج رو نصب کردم lubuntu-desktop-12.xx_v1.05 رمز و پسوردش هم لینارو هست (linaro) با روت هم این کار ور انجام دادم اما باز هم نشد به انجمن WINSCP هم رفتم یه صفحه ای رو پیدا کردم که در مورد این خطا توضیح داده اما از اونجایی انگلیسیم خوب نیست لینکش رو گذاشتم تا هر کس تونست یه کمکی بکنه اجرتون با امام حسین (ع) Permission denied - Error code 3 :: Support Forum :: WinSCP (You can see links before reply)

dariush_ab
31-10-2014, 20:09
بزارید یکم بیشتر توضیح بدم بنده روی کوبی برد این ایمیج رو نصب کردم lubuntu-desktop-12.xx_v1.05 رمز و پسوردش هم لینارو هست (linaro) با روت هم این کار ور انجام دادم اما باز هم نشد به انجمن WINSCP هم رفتم یه صفحه ای رو پیدا کردم که در مورد این خطا توضیح داده اما از اونجایی انگلیسیم خوب نیست لینکش رو گذاشتم تا هر کس تونست یه کمکی بکنه اجرتون با امام حسین (ع) Permission denied - Error code 3 :: Support Forum :: WinSCP (You can see links before reply)

سلام مجدد.
یعنی شما برای یوزر روت پسورد ست کردید و با اون هم وارد شدید نشد؟
نمیدونم والا!
تو سایتی که دادید یک مورد هستش بد نیست تست کنید.

The only way I could sign-in and transfer/delete/etc.. files from/to my PC was to give "root" permission to login through SSH login. (Have to setPermitRootLogin yes) in "sshd_config" file.

تو فایل sshd_config قسمت PermitRootLogin رو yes کنید. محل این فایل دقیقا یادم نیست تو اینترنت نگاه کنید فکر کنم تو پوشه etc باشه.
موفق باشید.

shahin
31-10-2014, 20:25
منم نمی تونم مستقیم دسترسی داشته باشم به فایل های سیستمی. با روت هم لاگین نمیشه. برای همین همیشه فایلی که لازمه جابجا بشه رو توی home میزارم و بعد با دستور sudo cp.... اون رو کپی می کنم. (هیچ وقت حوصلم نگرفت ببینم چرا winscp دسترسی روت نمیده:sa:)

mv195218
31-10-2014, 22:55
این کار رو هم انجام دادم ، دیدم توی تنظیمات خودش روی yes بود اما با دستور cp تونستم فایل رو همون جا کپی کنم و مشکلم حل شد