PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] حق التدریس کلاس خصوصی

powerelectro
28-10-2014, 01:35
سلام دوستان
ایندفه راجع به یک مطلب غیر برقی سوال دارم
قصد دارم واسه چند نفر کلاس خصوصی اول دبیرستان ریاضی و فیزیک و بذارم و خداییش خوب باشون کار کنم هر درسی هفته ای دو جلسه
به نظرتون چقد حق التدریس بگیرم خوبه ؟
در ضمن مبتدی هستم >>> اگ کسی از دوستان اطلاعی داره بگه تا حق هیچ طرف ضایع نشه ،:wink::wink:
تشکر دوستان

ali_rostami_7
28-10-2014, 10:17
سلام .این بسته به شهر شما داره.شما باید ببینید تو اون منطقه قیمت ها چه جوریه البته به نسبت کیفیت.خودت چه جوری درس میدی و اینکه آیا شاگر راضیه و نتیجه گرفته یا خیر.
تدریس حوصله بالایی میخواد.اگر دانشجویی توصیه میکنم صبر داشته باشی و ولش نکنی .چون توش پوله :018:اگه بفهمی چه کار بکنی.فقط کافیه یک سال یه پول متوسط بگیری .مثلا اگه استادای خوب و مشهور 60تومن میگیرن تو 20تومن بگیر .سال بعد خواهی دید که دنبالت میان خودشون بهت 60تومن میدن.وتوصیه دیگه ای هم که بهت دارم اینه که یکم که تو درس دادن تجربه کسب کردی تو فکر آموزشگاه درس دادن بری.سال اول بهت کم پول میدن حتی از خصوصی هم کمتر .ولی اگه کنکوری داشته باشی و خوب نتیجه داشته باشی سال بعد چنان پولی بهت میدن که بسرت میزنه درسو ول کنی و بری دنبال تدریس:018:البته اینم بگم اینا همه بستگی به شهرتون هم داره.چیزایی که گفتم مربوط به تجربیات بنده بود در کرمان ولی مثلا تو یزد آدم سراغ دارم که خیلی کارش درسته و اگه مثلا تو کرمان بود میلیاردر بود ولی اینجا:(

mzarkoob
28-10-2014, 11:17
سلام
برای دروس کنکور چون مبتدی هستید فعلا جلسه ای (دو ساعته) 30 تا 35

اگر دانشجویی توصیه میکنم صبر داشته باشی و ولش نکنی .چون توش پوله
البته تدریس این دروس کنکور هم دست توش زیاده

powerelectro
28-10-2014, 14:30
واقعا دم بچه های انجمن گرم که تنهامون نمیذارن
باید بگم که کنکور نیست #اول دبیرستان# هستش ،ی آمار الان گرفتم از شهرمون که ماهی 30 تومن با چهار جلسه 2 ساعته یا 6 جلسه 1.30 از هر دانش آموز
البته این مبلغی هم که گفتم واسه آموزشگاه نیست ،واسه کسایی که مث من خصوصی تدریس می کنن ،
منم تصمیم گرفتم 6 جلسه 1.30بذارم در ماه با ماهی 25 از هر نفر،فکر کنم منصفانه باشه
دوست دارم مبلغی میگیرم منصفانه باشه ، خوردنش به آدم بچسبه:018::018:.....
به هر حال دوستان دمتون گرم ، اگ بازم نظری راجب حرفام دارید حتما بگویید ...
:hi::hi:

- - - Updated - - -

ali_rostami_7
28-10-2014, 16:52
اولش آدم اینجوریه:018:بعدش که پول میگیری :018::018:ولی خدا نصیبه گرگ بیابون نکنه دانش آموز خنگ رو که گرگ که هیچ طایفه گرگ اینجوری میشن:(:(:baad::unh:اینارو گفتم تا بدونی باید صبر داشته باشی .بگم که نون تو آموزش گروهیه،خصوصی فقط پله ای واسه اونه

mzarkoob
28-10-2014, 19:47
واقعا دم بچه های انجمن گرم که تنهامون نمیذارن حالا با این همه راهنمایی ! چند درصدشو می خوای به ما بدی؟ :):mrgreen::lol::018: