PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] مشکل در راه اندازی ir در کوبی تراک 3

smhm
19-10-2014, 15:02
سلام

من یه کوبی تراک دارم که میخوام IRش رو در محیط ویندوز راه اندازی کنم، نسخه درایور IRش sun7i-ir هست.
و یه موضوع دیگه اینکه آیا تمامی ریموت کنترل ها به این IR سازگار هستند؟

در مورد راه اندازی IR برای نسخه sun4i-ir وجود داره ولی لطفا نحوه راه اندازی نسخه sun7i-ir رو هر کی میدونه رهنماییم کنه!
ممنون.

dariush_ab
19-10-2014, 18:12
سلام

من یه کوبی تراک دارم که میخوام IRش رو در محیط ویندوز راه اندازی کنم، نسخه درایور IRش sun7i-ir هست.
و یه موضوع دیگه اینکه آیا تمامی ریموت کنترل ها به این IR سازگار هستند؟

در مورد راه اندازی IR برای نسخه sun4i-ir وجود داره ولی لطفا نحوه راه اندازی نسخه sun7i-ir رو هر کی میدونه رهنماییم کنه!
ممنون.

سلام.
خیلی از ریموتها با این ir روی برد کار میکنن.
sun7i هم مثل sun4i هستش فقط اولی برای a20 و دومی برای a10.
موفق باشید.

smhm
20-10-2014, 10:05
سلام
آقای داریوش ممنون از توجه شما
اگر امکان داره نحوه کانفیگ این ماژول رو برام بیشتر توضیح بدید. هر کاری میکنم نمیتونم راه اندازیش کنم.

dariush_ab
20-10-2014, 15:36
سلام
آقای داریوش ممنون از توجه شما
اگر امکان داره نحوه کانفیگ این ماژول رو برام بیشتر توضیح بدید. هر کاری میکنم نمیتونم راه اندازیش کنم.

سلام.
خواهش میکنم.
شما اول باید ببینید که ماژولش تو پوشه ماژولها باشه و بعد از اون ماژول رو به داخل کرنل لود کنید و بعد از اون event مربوطه رو بیارید و بایستی بعد از زدن کلید یک سری نوشته تو ترمینال بیاد.
موارد کاملا مشابه a10 هستش البته من خودم تست نکردم یک سری دوستان برای a20 مشکل داشتن و میگفتن آموزش تو ویکی جواب نمیده.من فرصت نکردم تست کنم.
شما برای لینوکس میخواین یا اندروید؟

smhm
20-10-2014, 19:07
سلام
بله ماژولش موجود هست، وقتی که دستور getevent رو می زنم sun7i-ir رو توی لیست event ها میبینم.
اما با هر ریموتی که امتحان میکنم هیچ واکنشی نشون داده نمیشه، مابقی event ها کار میکنن ولی این یکی نه.
این رو هم برای اندروید میخوام.
ممنون از لطفتون.

dariush_ab
20-10-2014, 20:40
سلام
بله ماژولش موجود هست، وقتی که دستور getevent رو می زنم sun7i-ir رو توی لیست event ها میبینم.
اما با هر ریموتی که امتحان میکنم هیچ واکنشی نشون داده نمیشه، مابقی event ها کار میکنن ولی این یکی نه.
این رو هم برای اندروید میخوام.
ممنون از لطفتون.

سلام.
اندروید ماژول موجود مشکل داره به همین جهت کار نمیکنه.
بایستی تغییراتی در سورس کد موجود در کرنل انجام بدید و درایور رو مجدد کامپایل کنید.
الان مشغول موارد دیگر هستم ولی تا اخر آذر آموزش ir رو تهیه میکنم البته شما هم خودتون می تونید برید دنبالش.
موفق باشید.

smhm
21-10-2014, 11:11
سلام
ببخشید اقای داریوش من پروژه ای دارم که سریعا نیاز به راه اندازی این ماژول دارم.

dariush_ab
21-10-2014, 22:24
سلام
ببخشید اقای داریوش من پروژه ای دارم که سریعا نیاز به راه اندازی این ماژول دارم.

سلام.
کامپایل سورس و کرنل اندروید رو بلد هستید؟
اگر آره می تونم روند حدودی کار رو بگم خودتون برید دنبالش اگر نه چاره ای نیست !

smhm
22-10-2014, 18:42
اگر محبت کنید بگید چی کار کنم ممنون میشم. ایشالله که با راه کار شما مشکلم حل بشه!

dariush_ab
24-10-2014, 20:02
سلام.
بایستی در سورس کد IR قسمت IR_CHECK_ADDR_CODE کامنت کنید و بعد کرنل و سورس رو کامپایل کنید.
این درایور رو هم با قبلی بتونین عوض کنید شاید راه بیوفته.
sun7i-ir.ko - Google Drive (You can see links before reply)
موفق باشید.