PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های کاهش برد ماژول؟

khavary
11-10-2014, 15:12
سلام مهدسین
ببخشید می خواستم برد ماژول nrf24l01 را کم کنم .به جز تغییر رجستر توان و سرعت چه راه هایی وجود دارد (سخت افزار یا نرم افزار)؟

pirozy
12-10-2014, 09:29
سلام مهدسین
ببخشید می خواستم برد ماژول nrf24l01 را کم کنم .به جز تغییر رجستر توان و سرعت چه راه هایی وجود دارد (سخت افزار یا نرم افزار)؟
چی؟
ایول بابا
همه دارن خودشون رو به در و دیوار میزنن تا برد ماژول رو افزایش بدن
اونوقت شما می خوای کاهشش بدی

J_Esmaili
12-10-2014, 15:58
شرایط ایجاد میکنه که برد رو کم کنم
میدونم سوال عجیبی هست ولی خوب ...

حالا هر کاری برای خراب کاری بلدین بگین!!!

esisafa
13-10-2014, 02:02
الان تکنولوژی nfc یا rfid یک تکنولوژی با برد کم هست. میتونه سرنخی باشه برای شما

J_Esmaili
13-10-2014, 23:44
من باید در حد دو متر اطلاعات رو بفرستم و این جور که پیداست این تکنولوژی در حد rfidها هستند

ترجیحا خراب کاری باید رو آنتن همین ماژول باشه

J_Esmaili
15-10-2014, 00:44
آقا اگر بخوام آنتنش رو جهت دار کنم و شکل یک استوانه با قطر 3 متر باید چه کنم؟!!!!!!!!!!!!!

hossein1387
15-10-2014, 01:08
یک سوال! احتمالا شما نمیخوای یک حالت clustering (گروهبندی) توی شبکه انجام بدی؟؟ چون اونجا هم همین وضعیت به وجود میاد که باید سنسورها توی فاصله خاصی اطلاع رو بفرستن

J_Esmaili
15-10-2014, 20:41
یک سوال! احتمالا شما نمیخوای یک حالت clustering (گروهبندی) توی شبکه انجام بدی؟؟ چون اونجا هم همین وضعیت به وجود میاد که باید سنسورها توی فاصله خاصی اطلاع رو بفرستن

دقیقا نفهمیدم چی گفتین ولی مال من شبکه نیست فقطیک محدوده خاص هستش.
ولی من فقط باید تشخیص بدم گیرنده در این بازه وجود داره یا نه؛ همین؟

اگر فقط یک طور منطقی برد را کم کنم میتونم تو این بازه چند تا هم بزارم (ترجیحان با یکی ) !

J_Esmaili
15-10-2014, 20:56

دقیقا نفهمیدم چی گفتین ولی مال من شبکه نیست فقطیک محدوده خاص هستش.
ولی من فقط باید تشخیص بدم گیرنده در این بازه وجود داره یا نه؛ همین؟

اگر فقط یک طور منطقی برد را کم کنم میتونم تو این بازه چند تا هم بزارم (ترجیحان با یکی ) !