PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [خبر] دوربين حرارتي و ميكروي stm32

sadmonew
10-10-2014, 18:38
سلام دوستان
داشتم سايت eevblog.com رو نگاه ميكردم البته خيلي وقته فيلمهاش را دانلود و نگاه ميكنم و كلا" پيگير فيلماش هستم و تقريبا" تمام فيلماشو دانلود كردم.
تازگي ها يه فيلم گذاشته كه اومده يه دوربين حرارتي رو كالبد شكافي(teardown) كرده و نكته جالبش اينجاس كه تو اين دوربين حرارتي از ميكروي محبوب من يعني stm32 استفاده شده.(stm32f103vet6)
لينك (You can see links before reply) فيلم واسه دانلود
اينم چند تا عكس
8132
8133
8134

mzarkoob
10-10-2014, 19:37
سلام
مهندس اینقدر در این دستگاهها را وا نکن که ببینی توش stm32 هست! :018:

eagle
10-10-2014, 20:04
سلام
مهندس اینقدر در این دستگاهها را وا نکن که ببینی توش stm32 هست! :018:

:018::wink:
مهندس ممنون برای این سایت و اطلاعاتت عضو شدم
همیشه دنبال این جور سایتا با فیلماشونم
فرم ثبت نامش نوشته آیا شما انسان هستید؟:018:
این یکی دیگه ندیده بودم!!!
بازم ممنون

hossein1387
10-10-2014, 23:57
آره من هم دیدم این فیلم رو! خودش هم تعجب کرده بود که فقط با یک میکروی ST فسقلی همچین کاری کردن. البته خودش هم میگه که سنسور دوربینش هم خیلی از پردازش ها رو انجام میده. کلا این Dave Johns خیلی آدم باحالی هست :) من الان ۳-۴ سال هست ویدوهای این بشر رو میبینم و خیلی باهاش حال میکنم. یک کانال Youtube دیگه هم بهتون معرفی میکنم که واقعا ارزش پیگری داره (البته به نطر من): ARMdevices.net - YouTube (You can see links before reply) سایت این بنده خدا هم هست: ARMdevices.net (You can see links before reply) کلا هر ۸ ساعت از خفن ترین تکنولوژی های روز جهان یک ویدوی آپ میکنه. از داخل این شرکتهای تبلت ساز چینی توی شانگهای بگیر تا همین پروژه Linaro (که برای پورت کردن کرنل لینوکس روی SOC های ARM های ۳۲ و ۶۴ بیتی شروع شده) فیلم تهیه کرده. کلا این بشر هم خیلی آدم باحالی هست.