PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکان یابی با gps

powerelectro
02-10-2014, 22:21
سلام و خسته نباشید
یه پروزه برای جلوگیری از سرقت الکتروموتور روی چاه زمین های کشاورزی هستش که قصد انجامشو دارم.
برای این کار میخواستم از ماژول gps استفاده کنم که در هنگام سرقت بتونه مکان هر لحظه الکتروموتور را بتونم از طریق کامپیوتر و یا میکرو بتونم بخونم...
دوستانی که در این زمینه کار کرده اند لطفا راهنمایی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن دوستان الکتروموتور در یه جایی دور از کامپیوتر فرار دارد و قرار است از راه دور مکان یابی بشود ....

sobhan537
03-10-2014, 15:37
سلام
شما باید از یک ماژول GPS و GSM استفاده کنید و مختصات رو از طریق SMS یا GPRS به سرور بفرستید. میتونید از ماژول SIM908 استفاده کنید که هم GPS داره و هم GSM داره.
برای اطلاعات بیشتر، لطفا به این بخش مراجعه کنید: ماژول ها و دستگاه های مخابراتی (You can see links before reply)

powerelectro
03-10-2014, 17:58
سلام و تشکر که راهنمایی کردید منو، خیلی مفید بود اما سئولات بوجود آمده ؟
1-تفاوت sim900 و sim 908 ؟
2- من تابه حال pcb درست نکردم تابحال چون قدرتی هستم ،آیا برد اماده برای ماژول وجود داره؟
3-قیمت ماژول + برد ؟
4- در پروژه که You can see links before reply از میکرو استفاده کرده آیا منم به میکرو نیاز دارم تو کارم ؟
ممنون میشم ازتون اگه پاسخ بدید....................:mrgreen::mrgreen::mrg reen:

sobhan537
03-10-2014, 18:06
دوست عزیز، عرض کردم که سوالات خودتون رو در بخش ماژول ها و دستگاه های مخابراتی (You can see links before reply) مطرح کنید.

با یک سرچ کوچیک جواب همه سوالاتتون رو پیدا میکنید...

powerelectro
04-10-2014, 11:37
مرسی