PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طريقه كار با حوضچه قلع

asghar-ema
06-11-2009, 22:53
سلام
من قبلا كار مونتاژ برد انجام ميدادم كه چند روزه حوض قلع خريدم.فقط چند مشكل دارم:
1-قلع به همه جاي برد نميچسبه.
2-وقتي مايع فلكس به برد ميزنم و اونو تو قلع ميذارم مثل روغن داغي كه توش آب بريزي يك دفعه جلز و ولز ميكنه و قلع داغ ميپاشه اطراف.
دوستاني كه قبلا كار كردند لطفا قلق هاي اونو بگن چون خيلي لازم دارم.
با تشكر

kavir
06-11-2009, 23:27
سلام
من قبلا كار مونتاژ برد انجام ميدادم كه چند روزه حوض قلع خريدم.فقط چند مشكل دارم:
1-قلع به همه جاي برد نميچسبه.
2-وقتي مايع فلكس به برد ميزنم و اونو تو قلع ميذارم مثل روغن داغي كه توش آب بريزي يك دفعه جلز و ولز ميكنه و قلع داغ ميپاشه اطراف.
دوستاني كه قبلا كار كردند لطفا قلق هاي اونو بگن چون خيلي لازم دارم.
با تشكر
سلام
1.یک دلیلش مرغوب نبودن قلع هست
و باید قلق کار دستتون بیاد بدین صورت که برد رو از یک طرف وارد حوض کنید و به صورت مایل بیرون بیارید این کارو برعکس هم انجام بدین تا بهترین حالت دستتون بیاد
یکی دیگه دلایل که من دیدم توی کار اگر کارتون روتین قلع داشته باشه کار زیاد جالب نمی شه ii998)
فقط 5 تا برد بدون روکش قلع داشتم که کیفیت بسیار بالایی در اومد
2.مایع فلکسی درب آبی باید باشه و ابتدا چون قلع خیلی داغ هست دما بین 270/280 باشه (بسته به نوع حوضچه دما فرق می کنه) و در طی کار دما رو بالا ببرید
ابتدا برد رو توی مایع فلکسی بزنید و کمی صبر کنید نه اونقدر خشک بشه و اونقدر هم خیس نباشه که ازش فلکسی بچکه اینم اضافه کنم وقتی برد رو از مایع بیرون می یارید یه تکونی بهش بدین مایع فلکسی ها بریزه

همه اینا به کنار برای تولیدات ما اصلا به صرفه نبود و تقریبا بی خیالش شدیم و تعداد بالا هست می فرستیم برای مونتاژ :k00: :k04:

asghar-ema
07-11-2009, 12:08
ممنون
فكر كنم جنس قلع خوب نيست.قلعش از اين ايراني ها هست.چه جنسي بخروم؟
نرخ مونتاژ كه شما ميديد پيني چنده؟

hajaghareza
09-11-2012, 13:44
سلام
يك حوض قلع با سايز 70 در 70 دارم فروشي با آموزش
09131290210