PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک راه اندازه USB Host برای LPC1768 برد فروشگاه کویر

armiin
29-09-2014, 20:35
سلامُ من برد LPC1768 LandTiger رو از فروشگاه خریداری کردم و مخواستم USB Host رو راه اندازی کنم ولی نمیدونم چرا تو مرحله ی GETDISCRIPTION ارور میده و نمیتونه شناسایی کنه فلشی رو که بهش متصل کردم.
کسی برنامه USB Host نداره؟ من خیلی بهش نیازمندم...
کسی میتونه کمکم کنه ؟

mzarkoob
29-09-2014, 22:59
سلام
جامپرها را درست تغییر دادید که سوییچ کنه رو host؟
اگه مورد از نرم افزار باشه که در فیلم پیشرفته در قسمت usb کار با usb فلاش گفته شده با rl کیل و چون توابعش با flash FS یکی هست در قسمت flash FS هم توابعش کامل شرح داده شده است....

armiin
30-09-2014, 09:37
سلام ممنون از پاسختون، من در واقع میخوام ماوس رو به صورت یک دیوایس HID به LPC1768 هاست متصل کنم و در ابتدا میخواستم هاست رو راه اندازی کنم
بله جامپر ها رو اگه درست تنظیم نکنم منتظر اتصال USB میمونه و کد ها رو اجرا نمیکنه.
در برنامه مربوط به USBHostLight که داخل CD بود چون دیدم داخل برنامه نمونه یک لاگر UART0 هست به پورت بردUART0 یک رابط سریال وصل کردم و با کامپیوتر میبینم که نمیتونه Host_EnumDev() رو اجرا کنه و
از این تابع هم زیر مجموعه GETDESCRIPTION رو نمیتونه اجرا کنه و USB راه اندازی نمیشه که بخواد به فایل های FAT و .. برسه.

خطایی که میده: ERROR: In Host_EnumDev at Line 370 - rc = -1

اگه کسی از دوستان میتونه USB HID Mouse رو راه اندازی کنه من از نظر مالی هم در خدمت هستم..(البته دانشجویی حساب کنید خواهشاً)
برام خیلی مهمه و این رو بگم که از نظر مالی ارزش کار شخص جبران نمیشه و من ممنونش هستم..

ممنونم از همه دوستان در گروه کویر.

armiin
03-10-2014, 19:10
سلام
جامپرها را درست تغییر دادید که سوییچ کنه رو host؟
اگه مورد از نرم افزار باشه که در فیلم پیشرفته در قسمت usb کار با usb فلاش گفته شده با rl کیل و چون توابعش با flash FS یکی هست در قسمت flash FS هم توابعش کامل شرح داده شده است....

سلا مجدد من هر کاری کردم نتونستم سمپل USB Host داخل سی دی رو راه اندازی کنم چون کار نمیکرد و ارروری رو که گفتم میداد و هنوزم میده
میخواستم بدونم داخل آموزشی که میگید همین سمپل قرار داره یا سمپلی هست که 100% کار میکنه و همون سمپل داخل سی دی برد نیست؟
اگه این دو تا یکی نیستند و تغییرات رو انجام شده و ... بهم بگید لطفاً چون خیلی گیر هستم تا آموزش رو سریع خریداری کنم
ممنون از شما

mzarkoob
03-10-2014, 23:18
سلام
نمی دونم چه سمپلی در سی دی شما هست ولی از بابت اینکه سمپلها داخل فیلم کار می کنه و جواب میده قائدتا مطمئن هستم!
احیانا مواردی باشه از کامپایل نشدن و .. در فروم مربوطه دوستان ذکر کرده اند و پاسخ داده شده است .....