PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Nand flash

asmira
27-09-2014, 16:52
سلام
دوستان من میخوام با nandflash1788 کار کنم اما مثال داخل cdرو که runمیکنم جوابی نمیگیرم و کلا در مورد nandflash اطلاعاتی ندارم لطفا اگر منبعی سراغ دارید راهنمایی کنید...

kamikazi
28-09-2014, 00:02
سلام روی پورت سریال دیباگتون که فکر کنم پورت صفر میشه مراحل رایت کردن روی نند و وریفای اطلاعات داخل نند رو میتونید ببینید از یه مبدل یو اس بی به سریال میتونید دیباگ رو روی هایپر ترمینال ببینید

asmira
28-09-2014, 12:12
سلام روی پورت سریال دیباگتون که فکر کنم پورت صفر میشه مراحل رایت کردن روی نند و وریفای اطلاعات داخل نند رو میتونید ببینید از یه مبدل یو اس بی به سریال میتونید دیباگ رو روی هایپر ترمینال ببینید

سلام
دوست عزیز من همه اون مراحل رو انجام میدم اما چیزی روی هایپر ترمینال نشون نمیده

kamikazi
29-09-2014, 07:44
اگر چیزی روی هایپر نمیبینید یعنی یا پورت دیباگ و یا اتصالات رو اشتباه بستید یا میکروتون سوخته وگرنه اگر میکرو درست باشه باید روی هایپر ببینید مراحل رایت و رید رو

احتمالا اتصالات رو اشتباه بستین از سالم بودن میکروتون مطمعن هستین؟

asmira
29-09-2014, 09:38
اگر چیزی روی هایپر نمیبینید یعنی یا پورت دیباگ و یا اتصالات رو اشتباه بستید یا میکروتون سوخته وگرنه اگر میکرو درست باشه باید روی هایپر ببینید مراحل رایت و رید رو

احتمالا اتصالات رو اشتباه بستین از سالم بودن میکروتون مطمعن هستین؟

سلام
از نسوختن icمطمئنم چون برنامه های دیگم runمیشه اما اتصالات و وقتی واسه 1768 انجام میدم خروجی دارم تو هایپر ترمینال اما اینجا نمیدونم چجوریه که انجام نمیشه اگه امکان داره یه عکس از اتصالات واسم میزارید؟ممنون

asmira
29-09-2014, 10:54
مشکلم حل شد یه بیدقتی کرده بودم و جامپر jp6رو وصل کرده بودم