PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] کمک برای ثبت شرکت دانش بنیان...؟

r0b0
13-09-2014, 01:32
سلام به همگی دوستان قصد دارم یه شرکت دانش بنیان تاسیس کنم ولی هیچ اطلاعات پایه ای ازش ندارم کسی هست که شرکت دانش بنیان تاسیس کرده باشه؟ از کجا باید شروع کنم؟ کجا باید برم؟ چه سایتی چه اداره ای؟ چقدر سرمایه اولیه میخواد؟ چه تعهدات و امتیازهایی نیاز داره؟ مساحت شرکت هایی که ارائه میشه چقدره؟ حداقل چندتا هیات مدیره نیاز داره؟ ممنون میشم کمک کنید.

dizgah
13-09-2014, 11:29
سلام به پارک علم و فناوری استانتون مراجعه کنید
خودشون راهنماییتون میکنند

r0b0
15-09-2014, 22:03
سلام
خب من به پارک علم و فناوری رفتم
هیچ توضیحی درخصوص شرایط بهم ندادن
فقط گفتن رو سایت daneshbonyan شرکت و ثبت کن
این وکه خودمم میدونستم!

الان مشکل من اینه که وقتی تو این سایت ثبت نام میکنم، یه "شناسه ملی" ازم میخواد
و یه لینی داده به سایت "سامانه شناسه ملی (You can see links before reply)"

از این قسمت به بعدش و دقیق نمیدونم چیکار کنم!
باید اول شرکت و تو "اداره ثبت اسناد و املاک کشور" ثبت کنم و شناسه رو از اونجا بگیرم یا...؟

ممنون میشم جامع در این خصوص کمک کنید.

dizgah
16-09-2014, 01:06
والله خودم اطلاعات بیشتری ندارم
اینترنت را هم که قطعا خودتان جستجو کرده اید
اگر عجله ای ندارید تا یک الی دو هفته ی دیگه گذرم میوفته اون ورا میتونم براتون بپرسم شرایطو
براتون پ خ میکنم اگه چیزی متوجه بشم

r0b0
16-09-2014, 11:12
دستت درد نکنه
هرموقع شد ممنون میشم.

electera
16-09-2014, 21:00
سلام
خب من به پارک علم و فناوری رفتم
هیچ توضیحی درخصوص شرایط بهم ندادن
فقط گفتن رو سایت daneshbonyan شرکت و ثبت کن
این وکه خودمم میدونستم!

الان مشکل من اینه که وقتی تو این سایت ثبت نام میکنم، یه "شناسه ملی" ازم میخواد
و یه لینی داده به سایت "سامانه شناسه ملی (You can see links before reply)"

از این قسمت به بعدش و دقیق نمیدونم چیکار کنم!
باید اول شرکت و تو "اداره ثبت اسناد و املاک کشور" ثبت کنم و شناسه رو از اونجا بگیرم یا...؟

ممنون میشم جامع در این خصوص کمک کنید.

همانطور که فرمودین باید شرکتی در اداره ثبت اسناد و املاک کشور ثبت کنید و بعداز اون شماره ثبت و شناسه ملی در آگهی ثبت به شما داده میشه.
اگر شرکت نوپا باشین که شرایط راحت تره ولی طرح تولیدی و توجیهی شما باید فناورانه باشه و مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره دانش کافی داشته باشن و رزومه علمی تحقیقاتی امتیاز داره.
حضور در پارک ها و جوایز ملی (جشنواره نوآوری و شکوفایی، شیخ بهایی، علم تا عمل و.... مورد تایید بنیاد نخبگان) مرتبط با طرح امتیاز زیادی داره.
اینجا باید ثبت نام کنید: Object moved (You can see links before reply)

توصیه میکنم زیاد دنبال این موضوع ها نباشین چون خبر خاصی نیست و فقط یک مورد دهن پرکن شده بین مسئولین!! دنبال پول و فروش باشین. ثبت شرکت اول دردسر و بعدش دارایی، دفتر ثبت، دفتر حساب، مالیات، بیمه و......