PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست کمک در باره gprs و stm32 با استفاده از سيستم عامل

Greatal
06-09-2014, 17:42
سلام دوستام من مدتیه با استفاده از پرتوکل استک با sim900 و کلی ماژول دیگه ارتباط GPRS و سوکت برقرار کردم مشکل خاصی هم نداشتم اما هر کاری میکنم نمی تونم با سیستم عامل و با استقاده از ppp به نت وصل بشم من از TCP-net MDK4.x و RL-Net MDK 5.x استفاده کردم و همیشه مودم تا مرحله اوتنتیکیشن میره و بعد فیل میشه با ری استارت می کنه فرآیند اتصال رو
چند تا توضیح کوچیک
APN درست ست شده
هم با irancell هم با همراه اول سعی کردم
نتونستم دیباگ سیستم عامل رو روشن کنم ولی با لاجیک آنالایزر دیدم که کاننکت می شه ولی بعد از کاننکن وا می مونه IP نمی گیره و دوباره و هی یه پکت چرت ارسال میشه تا همه چیز از اول شروع بشه
با simcom neoway و telit امتحان کردم نتیجه مشابه بوده تمامی مودم ها رو هم با ویندوز تونستم به نت وصل کنم
من می خوام نهایتا از ساکت پروگرمینگ داخل سیستم عامل میکرو استفاده کنم
در مورد LWIP هم هر کاری کردم نتونستم راش بندازم ظاهرا باید چند تا تابع سریال تعریف کنی من ایم کار رو انجام میدم اما هیچ فایده ایی نداره
اگر میشه لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Greatal
14-09-2014, 13:33
سلام دوستان سوال من مشکلی داره؟!
راهنمایی چیزی

ahmadreza.had
25-09-2014, 11:37
سلام
من هم با STM32 کار میکنم، متاسفانه فعلا اینقدر اطلاعات ندارم که بتونم کمکت کنم. اما میشه درخواست کنم کمی درمورد اتصالی که با موفقیت ایجاد کردی توضیح بدی.
من تازه با GPRS ماژول SIM900 دارم کار میکنم و فقط تا الان با دستورات AT تونستم اتصال Http ایجاد کنم و یک درخواست GET را از یک سایت بگیرم ولی سرعت کانکت شدن به سایت (با دستور AT+IPSTART) و گرفتن دیتا سایت خیلی طول میکشه (حدود 12 ثانیه!)
شما تونستی با روش دیگری با این ماژول به اینترنت وصل بشی؟ چه جور اتصالی؟