PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [درخواست] راهنمایی در مورد فروش یک پروژه

electoronic93
26-08-2014, 15:50
سلام
من يک پروژه اي انجام دادم، يک شرکت هست که ميگه قرارداد ببنديم و من پروژه رو به اونا بدم. و اونا به ازاي توليد هر محصول، مثلا هزار تومن به من ميدن.

حالا سوال من اينه که من از کجا بدونم که تو يک ماه دقيقا چندتا محصول توليد کردن؟ شايد در ماه مثلا 2000 تا توليد کنن بعد به من بگن 500 تا توليد کرديم! چه راهي وجود داره که من دقيقا بدونم چندتا توليد ميکنن؟؟

amiray
26-08-2014, 16:57
با سلام من زیاد تو این زمینه تجربه ندارم.
ولی یه راهش میتونه این باشه که شما برنامه تون رو به اونا ندین و به اونا بگین شما به تعداد نیازتون بسازین بعد به اون تعداد میکرو بهتون بدن و شما برنامه رو روش بریزین و قفلش کنین. البته اگه تو پروژتون میکروکنترلر وجود داشته باشه.
ولی بهتره شما پروژتون رو به یک مبلغ بفروشین و کلا خیالتون رو راحت کنین و یکجا یه مبلغ بیشتری رو بگیرین و بزارین اونا خودشون تولید کنن.
این نظر من بود امید وارم دوستان نظرات بهتری داشته باشن.

electoronic93
26-08-2014, 18:20
پروگرام کردن ميکروها توسط من کمي دشواره. چون ممکنه شرکت بخواد ماهي 5000 تا از محصول توليد کنه. البته تعداد توليد بستگي به کشش بازار داره. يعني شايد ماهي 100 تا هم توليد نکنه!

بقیه نظری ندارن؟