PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات برد Intel Galileo

rozeh
12-08-2014, 23:13
سلام
می خواستم بدونم نظر کویر الکترونیک راجب واردات این برد چیه You can see links before reply

You can see links before reply

kavir
14-08-2014, 12:11
سلام حدودی 350 در میاد درخواست دوتا باشه میاریم

tofan8
14-08-2014, 12:43
خوب خودت از aliexpress یا هرجای دیگه بخر بعد دو هفته هم میرسه دستت . کمتر از 260 تومن واست در میاد .

kavir
14-08-2014, 20:43
خوب بسم الله یه تستی بزنید

فرستاده شده از LG-E455ِ من با Tapatalk

rozeh
15-08-2014, 23:20
این برد(یا بهتره بگم SoC (یا پردازنده برد)) یه سری ویژگی های خاص داره.
اول اینکه این یه پردازنده CISC هستش نه RISC! یعنی دقیقا برعکس همه بردهای توی فروشگاه. این عین این می مونه که بگیم یه کامپیوتر کوچیک شده واقعی هستش. چون پردازندهش ARM نیست. در واقع پردازنده این از نوع 32بیت X86 هستش. یه پردازنده ساخت اینتل (که بچه ها میگن احتمال زیاد توی آزمایشگاهای اینتل توی اسرائیل طراحی شده) با یه شروع قدرتمند.
دوم اینکه علاوه بر قدرتمندی این SoC خیلی هستش. مثلا اگه بخواین توی موزر قیمتش رو نگاه کنید که من لینکش رو برای شما می ذارم:

قیمتش فقط $13.37 دلار هستش. خیلی جالبه مگه نه!

مورد سوم اینه که توی پریفرال ها و اینترفیس های این SoC یه سری چیزای جالب و خاص هم میشه دید. اگه دیتاشیتش رو از توی لینک سایت موزر که گذاشتم بگیرید اینو می بینید:

قیمت این SoC و یا برد گالیه(همون بردی که بالا توی پست اول گذاشتم) خیلی کمه ولی نمی دونم چرا ایقده توی ایران یهو گرون رو ماها در میاد! لینک موزرش:

You can see links before reply 0%3d

دو منبع دیگر:

- - - Updated - - -

سلام حدودی 350 در میاد درخواست دوتا باشه میاریم

من کویر رو به عنوان یه عرضه کننده معقول و نازل می شناسم. این قیمت زیاده. انتظار قیمت کمتر رو دارم.

خوب خودت از aliexpress یا هرجای دیگه بخر بعد دو هفته هم میرسه دستت . کمتر از 260 تومن واست در میاد .

این فکریه که همون اول هم توی ذهن خودم بود ولی گفتم صبر کنم ببینم شاید کویر بخواد توی وارداتش فکر کنه. از طرفی من هنوز عجله ندارم و احتمالا اولین خرید من برد بیگل بن خواهد بود.

kavir
16-08-2014, 01:46
سلام
در مورد قیمت این برد تو سایت موزر 65 دلار هست با فرض اینکه به چین بیاد با همین قیمت هم باشه باز اون قیمتی که دوستمون نوشتن نشدنی هست مگر اونکه تیراژ بالا باشه بله ممکنه برای تعداد کم بعید میدونم .من بررسی که کردم توی چبن حدودی 72 دلار هست برای تعداد کم و بنده هم براین اساس قیمت دادم