PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی موتور سه فاز صنعتی با میکرو stm32

ghodraty
12-08-2014, 19:50
این فیلم نگاه کنید با stm32 موتور سه فازه راه اندازی کرده است
فیلم (You can see links before reply)

ghodraty
12-08-2014, 19:57
این فیلم ها رو ببین لذت ببر ما می توانیم و شما هم می توانید
فیلم (You can see links before reply)

sadeghbakhshi
12-08-2014, 22:48
سلام
به انجمن ایران میکرو خوش امدید
اقای قدرتی کارهای اموزشی شما جای تقدیر و تشکر داره
ولی این رو دوستانه عرض میکنم این انجمن جایی برای درج پستهای تبلیغاتی نیست
ممنون میشم اگر از قوانین انجمن پیروی کنید تا بتونیم از کنار هم بودن لذت ببریم
بدرود

mzarkoob
13-08-2014, 13:04
سلام
اینها که فیلم آموزشی نیست! چه آموزشی داده شده!؟ کارهایی که کردید را نتیجه اش فیلم گرفتید
جنبه تبلیغاتی نمود بیشتری داره تا ....

sajjad_AD
14-08-2014, 00:42
سلام :hi:

بابا بی خیال موشک که هوا نکردی ما توانستیم شما هم می توانید ii998)

تو پرانتز: بی خودی موضع نگیریم شاید شروع به آموزش هم کردن

Dr.ROOSTA
14-08-2014, 22:16
سلام مهندس......
کارت اگه تازه کای بد نیست..... ولی بدون الان دیگه فرمان دادن به کنتاکتور 24V که اونم سریع بیاد ستاره مثلث کنه منسوخ شده . اگه تونستی با اینورترها ارتباط برقرار کنی(RS485-Modbus-Can-Profibus) اونم نه فقط یه SLAVE بلکه یه مجموعه از اینورترها که همشون دو سرعته(Jog) هستند ؛ اونوقت بیا فیلماتو بزار....
دوستان این تنها یه حرف نبود ، خودم انجام دادم و اگه فرصتی گیر بیارم حتما اونقدی که بلدمو به رایگان در اختیارتون می زارم...:hi:

ghodraty
19-08-2014, 22:14
سلام شرمنده چند روزی نبودم و در اولین فرصت تمام فایل های این پروژه های را که فیلمش قرار گرفته را قرار میدم کمی صبر نمایید و سریع قضاوت نفرمایید . در ضمن در سوال دوست عزیزمان در رابطه با اینورتر بهتره بگم که در حال حاضر بیش از 15 اینورتر با این میکرو ها ساخته ام و در سانتری فیوژهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و انشاالله به موقع آموزش ساخت آن را قرار خواهم داد هم اینجا هم در سایت خودم.متشکرم و اصلا هدف تبلیغات نیست

ghodraty
19-08-2014, 22:31
در ضمن این فیلم ها فقط برای تحریک بود تا در آینده که فایل های پروژه را گذاشتم از صحت عملکرد آن اطمینان داشته باشید . راستی این پروژه موتور سه فاز برای اینکه عملکرد آن در برابر نویز ببینید.

sadmonew
20-08-2014, 00:21
سلام مهندس، دستت درد نکنه
من که منتظرم ببینم...

sanup2006
23-08-2014, 20:17
بحث خیلی جالبیه.
منتظریم دوستان آموزش رو شروع کنند.
ghodraty
26-08-2014, 16:52
سلام خداقوت امروز شروع کار من در این انجمن بطور رسمی آغار می شود و امیدوارم با حمایت خود از بنده برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک کنید . در ضمن بنده همانطور که گفته ام در زمینه برنامه نویسی plc - برق صنعتی - برق ساختمان - و میکروکنترلر های شرکت stm و atmel بصورت پیشرفته کار کرده ام و در این پست فقط در رابطه با stm بحث خواهیم کرد و در صورت نیاز می توانید با رایان نامه سوالات خارج از stm را با من در میان بگزارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهم و یا در سایت آموزشی بنده آموزش مورد نظر خود را یافت کنید.

زکات علم نشر آن است امام علی (ع)

ghodraty
26-08-2014, 17:09
برای فرمان دادن به کنتاکتور چند مورد را باید به آن توجه کرد تا مدار کنترلی ما که میکرو روش نصب است مقاوم در برابر نویز و همچنین از ایمنی بالایی برخوردار باشد و صدمه ای به آن نرسد.
برای تقویت ابتدایی پایه میکرو به دو صورت می توان عمل کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- استفاده از ترانزیستور - ایمنی کم در برابر مدار قدرت
2- استفاده از اپتوکوپلر - ایمنی بالا در برابر مدار قدرت
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای تقویت میانی به دو صورت می توان عمل کرد.
1- استفاده از رله برای قطع و وصل - عیب آن صدای رله
2- استفاده از ترایاک برای قطع و وصل - مزیت بدون صدا

sadeghbakhshi
26-08-2014, 17:54
تشویق