PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لينوكس براي ARM

saeidsaeidsh
28-10-2009, 11:14
من شنيدم براي ARM لينوكسي وجود دارد كه روي آن نصب مي شود من خودم پي گيري مي كنم لطفا شما نيز در مورد اين موضوع جستجو كنيد قول نمي دم اما فكر كنم فايل لينوكس ARM
را خيلي زود پيدا كنم و مي ماند نصب ان بر روي ARM كه شما بايد كمك كنيد. :lol:

saeidsaeidsh
28-10-2009, 12:21
دوستان گرامي گفته بودم كه فايل هاي مربوط به لينوكس ARM را خيلي زود پيدا ميكنم با اين كه سرعت اينرنت دايل آپ من 45 كيلو بيت پر سكند و سرعت دانلود من 3 كيلو بايت مي باشد ولي
در كار هايم پشت كار زيادي دارم ولي خواهش من اين است كه اين فايل هل را به نتيجه برسانيد من فكر كنم با ARM9 مي باشد حالا شما هم نگاهي بكنيد چون من خيلي خيلي كم در باره ARM ميدانم و هنوز چيزي از ARM ندارم چون من با AVR و PIC كار مي كردم و تازگي ها ميخواهم برد آموزشي همين سايت را بخرم اگر دستم باز شد
من لينك فايل ها كه به صورت مستقيم هستند در زير مي گذارم :roll: :o
You can see links before reply

1nafar
28-10-2009, 12:32
سلام
دوست عزیز مشکل ما با arm نصب لینوکس و... روی اون نیست ، مشکل ما این هست که چیز زیادی از این میکرو نمیدونیم ( البته الان یه چیزایی یاد گرفتیم ) .
شما میتونید با ما در مواردی که فعلا وجود داره و در صفحه اول سایت قرار گرفته همکاری کنید تا بعدا به لینوکس و... هم برسیم .
با تشمر

saeidsaeidsh
28-10-2009, 13:09
تشكر از جوابي كه به اين سرعت داديد aa) . باشه چشم ولي من هيچ چيزي از ARM ندارم و سعي مي كنم اول برد آموزشي سايت را بخرم بعد در مورد موضوعات صحفه اول سايت با شما همكاري مي كنم ولي لطفا اين لينوكس را بي خيال نشيد :?or:( :D

1nafar
28-10-2009, 22:48
سلام
سر وقت خودش به اون جا هم میرسیم :mrgreen:

arsalan681
09-02-2010, 00:11
می دونم سرتون فعلا شلوغه ولی اگر اطلاعات و یا کارخاصی برای این لینوکس دارید ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنیدو چون الان بحث این لینوکس توی نت داغ شده .

farzadsw
09-02-2010, 18:00
لینوکس با محیط گرافیکی روی arm9 و بالاتر قابل نصبه .پس اول بردش لازمه.
اگه eca رو منظورتونه ، اونا بورد آماده خریدن و لینوکسی (یا win ce ) که نصب کردن ، تو cd همراه بوده . پس زیاد نگران نباشید .(یعنی هرکسی که بورد رو بخره 1-2 روزه میتونه لینوکس رو راه بندازه)