PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینوکس برای کار با raspberry pi

sararahmati
05-08-2014, 19:45
سلام من میخوام که برای یادگیری raspberry pi در دوره های اموزشی لینوکس شرکت کنم
کلاس های RHCSA رو پیشنهاد میکنید یا LPIC1?

dariush_ab
06-08-2014, 01:31
سلام من میخوام که برای یادگیری raspberry pi در دوره های اموزشی لینوکس شرکت کنم
کلاس های RHCSA رو پیشنهاد میکنید یا LPIC1?

سلام.
اگر تازه شروع به کار با لینوکس و این قبیل بردها کرده اید بهتر هستش که کتابهای این برد رو مطالعه کنید و همچنین یک سری آموزشهای موجود برای این برد.
بعد برید سراغ دوره های لینوکس.
موفق باشید.

sararahmati
06-08-2014, 03:01
ممنون میشه یه منبع اموزشی خوب معرفی کنید

dariush_ab
06-08-2014, 12:27
ممنون میشه یه منبع اموزشی خوب معرفی کنید

سلام.
شما دلیل خاصی برای کار با raspberry دارید؟ یا صرفا دوست دارید لینوکس رو یاد بگیرید؟
شما الان برد raspberry رو تهیه کردید؟

sararahmati
06-08-2014, 23:36
من پروژه ای دارم که باید یک آیفون تصویری بسازم که هنگام فشردن زنگ در دوربین توسط شبکه ي lan تصویر را به گوشی اندرويد ارسال کند و سپس توسط گوشی به رله ای که در قسمت فرستنده می گذاریم فرمان باز شدن بدهیم با توجه به راهنمایی هایی که گرفتم بهترین راه استفاده از raspberry pi است خیر هنوز تهیه نکردم

dariush_ab
07-08-2014, 13:25
سلام.
من به این خاطر پرسیدم چون از آنجایی که همه چیز برای این برد آماده هستش یادگیری در اون کمتر هستش و به عنوان مثال شما متوجه نمی شوید که از اول کتابخانه ها چگونه نوشته شده اند.
ولی برای کار شما احتمالا بنا به تحقیقی که کردید خوب خواهد بود چرا که هدف شما فرق میکندو شاید بخواهید زود جواب بگیرید.
برای منابع شما بایستی کتابهای این برد رو دانلود کنید و ببینید بنا به نیازتون کدوم قسمتها به درد میخوره شاید من نتونم یک کتاب خاص رو معرفی کنم البته به شخصه هم کتابها رو نخوندم و برای دادن نظر بایستی همه این کتابها بررسی بشود.
شاید کتاب Raspberry Pi Home Automation (You can see links before reply) قسمتهایی به کار شما بیاد.کتاب برای این برد زیاد هستش.
اکثر کتابها رو هم می تونید از سایت raspberry free download (You can see links before reply) دانلود کنید.موفق باشید.

sararahmati
08-08-2014, 04:06
خیلی ممنون از راهنمایی