PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوختنigbt

0913231
03-08-2014, 18:20
دوستان عزیز من یه مشکل دارم و اونم اینه که:دو عدد دستگاه جوش اینورترجهت تعمیر قبول کردم(هردو یک مارک ویک سیستم.دقیقا مثل هم) آی جی بی تی های هر دو سوخته بود.اسم آی جی بی تی:RJH60F7بود.من هردو تای ان را با آی جی بی تی به شماره یg60n100تعمیر کردم.اولی رابا 2عدد قلم جوش تست کردم و آخ نگفت.ولی وقتی دومی را بانصف قلم جوش تست کردم باعث شدآی جی بی تی هاش بترکد.من حس میکنم بخاطر روش نسب روی هیتسینگ باشه.مهندسان عزیزلطفا کمکم کنید

sadmonew
04-08-2014, 11:22
سلام مهندس
لطفا" عكسي هم نشون بدين كه بينيم هيت سينكي كه شما ميفرماييد، چطور نصب شده؟( يا نصب كردين؟)

0913231
06-08-2014, 13:17
سلام مهندس
لطفا" عكسي هم نشون بدين كه بينيم هيت سينكي كه شما ميفرماييد، چطور نصب شده؟( يا نصب كردين؟)
ممنون.خود هیتسینگ وفن خنک کننده مشکلی ندارد.عزیز،من حس میکنم مشکل ازمنه که آی جی بی تی ها رو که به خمیرسیلیکن آغشته کردم و با پیچ به هیتسینگهای نسبتا بزرگ نسب کرده ام .بی زحمت توضیح دو عدد دستگاه را درپست قبلی مطالعه کن .مشکل خیلی عجیبی هست.انشا ا... به کمک شما حل میشه