PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا کوبی برد من سوخته است؟

mh.keshavarz
23-07-2014, 19:33
سلام
من این کوبی برد ۲ رو با مبدل یو اس بی به دی سی تغذیه میکنم و فقط چراغ قرمزش روشن میشه و هرچقدر هم ری استارت می کنم تفاوتی نمی کنه وقتی هم با برد توسعه ای که اون رو هم با یه منبع تغذیه کردم و با استفاده از وی جی ای به مانیتور متصلش می کنم هیچ اتفاقی نمی افته بعلاوه وقتی با otg متصلش می کنم کام‍بیوتر شناساییش نمی کنه و حتی با یه نسخه ی کوبین روی اس دی کارت هم چک کردم و هیچ خروجی ندیدم
چجوری میشه چک کرد که سیستم سالمه یا نه؟
چجوری میشه مشکلاتش رو حل کرد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

kamikazi
24-07-2014, 22:22
شما روی پورت سریالتون چی میگیرید هنگامیکه برد روشن میشه شاید اس دی کارتتون مشکل داره ؟

dariush_ab
25-07-2014, 01:56
سلام
من این کوبی برد ۲ رو با مبدل یو اس بی به دی سی تغذیه میکنم و فقط چراغ قرمزش روشن میشه و هرچقدر هم ری استارت می کنم تفاوتی نمی کنه وقتی هم با برد توسعه ای که اون رو هم با یه منبع تغذیه کردم و با استفاده از وی جی ای به مانیتور متصلش می کنم هیچ اتفاقی نمی افته بعلاوه وقتی با otg متصلش می کنم کام‍بیوتر شناساییش نمی کنه و حتی با یه نسخه ی کوبین روی اس دی کارت هم چک کردم و هیچ خروجی ندیدم
چجوری میشه چک کرد که سیستم سالمه یا نه؟
چجوری میشه مشکلاتش رو حل کرد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام.
همانطور که مهندس گفتند ابتدا برد رو با کابل usb به سریال به بردتون وصل کنید سپس برنامه مثل putty رو باز کنید و تنظیمات اون رو روی serial و 115200 بذارید و وارد ترمینال putty بشید.
سپس تغذیه برد رو وصل کنید و نوشته های ترمینال رو اینحا بیارید یا خودتون می تونید ببینید که مشکل از کجاست.میکرو اس دی هم داخل برد نباشه.
آیا شما الان نمی تونید اندروید رو روی برد بریزید؟

mh.keshavarz
28-07-2014, 13:23
سلام.
همانطور که مهندس گفتند ابتدا برد رو با کابل usb به سریال به بردتون وصل کنید سپس برنامه مثل putty رو باز کنید و تنظیمات اون رو روی serial و 115200 بذارید و وارد ترمینال putty بشید.
سپس تغذیه برد رو وصل کنید و نوشته های ترمینال رو اینحا بیارید یا خودتون می تونید ببینید که مشکل از کجاست.میکرو اس دی هم داخل برد نباشه.
آیا شما الان نمی تونید اندروید رو روی برد بریزید؟

وقتی پورت سریال رو میخونم با اتصال به تغذیه خروجی زیر رو میده:
HELLO! BOOT0 is starting!
boot0 version : 2.0.0ک
read dram para.
dram driver version: 1.15
initializing SDRAM Fail.
گویا مشکل از SDRAM هست میشه کاری براش کرد؟