PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوراخ كردن فيبر

golestandarya
21-10-2009, 13:37
با عرض سلام و خسته نباشيد
چند وقتيه كه كار با نرم افزار eagle نسخه 5.3.0 رو شروع كردم . نرم افزار خوب و قدرتمنديه اما من يك مشكل دارم . من تو شهرستان زندگي مي كنم و اينجا مته هايي كه واسه سوراخ كردن فيبر موجوده قطري كمتر از يك ميليمتر رو ندارن تو نرم افزار eagle هم قطر پايه بعضي قطعات مثل مقاومت و خازن خيلي كمه واسه همين وقتي مي خوام با اين مته برد رو سوراخ كنم ميزنه تمام مس اون پايه رو از بين مي بره .در ضمن وقتي قطر سوراخ مثلا مقاومت رو مي خوام تغيير بدم قطر پايه تمام اجزاي روي برد تغيير ميكنه مخصوصا اي سي ها و اين مطلب هم مشكل داره چون من مي خوام قطر رو فقط واسه اون قطعه كه مورد نظر خودمه تغيير بدم .ايا با اين نرم افزار ميشه اين كار رو كرد ؟
اگه نميشه من از كجا مي تونم مته با قطر كمتر كه مناسبه اين نرم افزاره رو بخرم ؟ و يه سوال ديگه اينكه كمترين قطر مته اي كه استفاده كردين چنده ؟

sofya
04-02-2012, 07:47
You can see links before reply (You can see links before reply)
از اينجا ميتوني تهيه كني

armstk
04-02-2012, 10:11
سلام
مته کوچیک رو معمولا بعضی از رنگ و ابزاریا دارن - نیازی به خرید اینترنتی ندارین
البته ممکنه نتونی پیدا کنی ولی ایشالله که توی شهرتون پیدا بشه
مته هم 0.8 لازم داری و دیگه نمره هاش که نزدیکش هستن مثله 0.9 و 1 و برای سوراخ های بزرگتر هم مته های بزرگتر

Doloop
04-02-2012, 15:06
درسته من مته نیم هم استفاده کردم ولی به کارم نیومد
یعنی کمتر المانی پیدا میشه که قطر پایش نیم باشه
شما هم اگه خاستی بگیری مته 0.8 و 0.9 و 1.0 بگیری کارتو راه میندازه