PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لامينت

golestandarya
21-10-2009, 13:24
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان گل
چند وقتيه كه مي خوام يك PCB بزنم كه نسبتا پيچيدس با روش اتو و پرينتر ليزري نتونستم چون بعضي خطوط خيلي به هم نزديكن و هنگام اتو كردن به هم مي چسبن واسه همين گفتم با روش لامينت انجام بدم . تو يه سايت خوندم كه براي اين كار علاوه بر لامينت به طلق ترانسپورت يا به جاش كاغذ كالك استفاده كرد . مي خواستم بدونم اينا رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟

aliAVR
21-10-2009, 20:14
اگر با لامينت بزني به لامينت
پودرظهور پودر سودسوز اور و يه عكس نگا تيو از فيبر كه بايد بدي بيرون
فقط چند دفع بايد تمرين كني :wink:

golestandarya
21-10-2009, 21:41
ببخشيد دوست عزيز منظور من اين بود كه اين لامينت رو بايد از كجا تهيه كرد مغازه كجا؟

aliAVR
22-10-2009, 00:01
اگر در تهران هستي در خيابان جمهوري از نوين كيت يا مغا زهاي اطراف
به كيفيت لا مينت تو جه كن

golestandarya
22-10-2009, 00:06
نه من در تهران نيستم و در شهرستانم (سبزوار) نمي دونم اينجا مي تونم لامينت رو گير بيارم يا نه ولي اگه گير نياوردم مي تونم از تهران يا مشهد سفارش بدم ؟

hitler
22-10-2009, 00:58
نه من در تهران نيستم و در شهرستانم (سبزوار) نمي دونم اينجا مي تونم لامينت رو گير بيارم يا نه ولي اگه گير نياوردم مي تونم از تهران يا مشهد سفارش بدم ؟

حالا چرا لامینت ؟
لامینت کلی دردسر داره زود هم از کیفیت می افته . از اسپری پوزینو 20 استفاده کن هم گیر اوردنش راحته هم زود خراب بشو نیست از لحاظ کیفیتم از لامینت کم نداره .

golestandarya
22-10-2009, 01:07
قيمت اين اسپري چند هست ؟ و با يه دونش چنتا برد ميشه زد (نه خيلي بزرگ) منظورم اينه كه به صرفه هست بخرم يا نه

safarzadeh97
12-01-2013, 12:24
سلام
در مورد درست كردن مدار با لامينت كسي توي اين سايت هست كه يك فليم آموزشي داشته باشه من خودم هر جا گشتم چيزي پيدا نكردم اكه كسي داره ممنون ميشم اكه لينكش رو برام توي سايت بزاره
براي يه كنفرانس توي مدرسم لازم دارم پس اگه ميشه يك كم سريع كمكم كنيد

safarzadeh97
14-01-2013, 21:43
يعني هيشگي تو اين سايت يه فيلم آموزشي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:baad: :baad::x:x:sa:

agape
15-01-2013, 00:37
خوب دایی جان کسی نمآد که از کارش فیلم بگیره !
ولی روش کار اینطوریه که اول شما از کارت یه فیلم منفی تهیه میکنی (نگاتیو)
لامیت رو تو اتاق تاریک یا با نور قرمز از جعبه خارج میکنی ، یه پلاستیک دو طرفش هست (مثل لواشک) یک از پلاستیکارو در میاری و لامیت رو به برد میچسبونی و با اتو صاف و محکم میکنی به طوری که حباب هوا وجود نداشته باشه - فیلم رو میچسبونی به لامیت و به اندازه کافی نور دهی میکنی ف من با دو تا فلورسنت فرابنقش حدود 2 تا 3 دقیقه نور دهی میکردم !
بعد از نور دهی اون یکی پلاستیک رو هم از رو لمینت در میاری و تو محلول جوش شیرین شروع به شستن میکنی - بعد کم کم ترک ها ظاهر میشه و اونجاها که نور دیده میمونن و بقیه پاک میشن - بعدشم بردت رو اسید میندازی - بعد از اسید کاری برای این که لمینت ها رو پاک کنی تو سودسوز آور میشوری بردت رو و خلاص