PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [درخواست] خرید کتاب های ارشد برق

mrmehdi
15-07-2014, 20:03
سلام دوستان
کسی از دوستان این کتب رو داره؟
الکترونیک راهیان ارشد
کنترل راهیان ارشد
سیگنال وسیستم های راهیان ارشد
مدار پوران پژوهش
معادلات محمود کریمی
ریاضی مهندسی محمود کریمی
با تشکر

masoud_5april
15-07-2014, 23:44
من خودم واسه ارشد الک و سیگنال و ریاضی مهندسی که میگی رو دقیقا خوندم،
من بودم الکش رو نمیخوندم، اگرچه استاد خودمون نوشته بود، ولی زیاد جالب نبود، ولی تو سیگنال و کنترلش شک نکن که بهترینن،
به عنوان کسی که رتبه خوبی آورده بهتون توصیه میکنم.
موفق باشی.

sobhan537
16-07-2014, 02:29
من بودم الکش رو نمیخوندم، ولی تو سیگنال و کنترلش شک نکن که بهترینن
مهندس برای درس های دیگه چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنید؟

masoud_5april
16-07-2014, 19:54
مهندس برای درس های دیگه چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنید؟
والا من الک اسلام پناه و الک پارسه رو خوندم که زیاد خوب نبودن، تازه الکترونیک درس مورد علاقم بود و 40 درصد بیشتر نتونستم بزنم، رو این حساب حقیقتش نمیدونم چی بخونین ولی این دو تا رو نخونین بهتره،
واسه مدارم من راستش اصلا نخوندم و نمیتونم نظر بدم،ولی واسه ریاضی مهندسی کریمی خوبه، ولی حتما حتما تستهاشم بگیرین بزنین (من متاسفانه تست هاش رو نزدم و ضرر کردم).
مغناطیس رو هم که بزارین کنار بهتره یا بزارین آخر سر بخونین.
ولی مردونه بگم راحت همتون میتونین با 4 5 ماه مفید درس خوندن تهران قبول شین. خیلی سادست باور کنید.

Dr.ROOSTA
17-07-2014, 16:14
سلام دوستان
کسی از دوستان این کتب رو داره؟
الکترونیک راهیان ارشد
کنترل راهیان ارشد
سیگنال وسیستم های راهیان ارشد
مدار پوران پژوهش
معادلات محمود کریمی
ریاضی مهندسی محمود کریمی
با تشکر

سلام دوست من.....
یادش بخیر چه شور و شوقی داشتیم برای پیدا کردن منابع....
بنظر من کنترل پوران کامل ترینه....الکترونیک هم جزوات باغستانی و اسلام پناه واقعا عالیا.....بقه هم که خودت گفتی....البته من دانلود اینارو تو امضام اوردم .... حتی کنکور آزمایشی ها روهم آپ کردم....توصیم اینه برای تسلط بالاتر حتما آزمون های آزمایش نصیر رو که لینکشو قرار دادم بخون ..... موفق باشی