PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از كار افتادن SWD در stm32f103ret

sanatnegar
13-07-2014, 17:19
با سلام به دوستان ... من يك دسته گل به آب دادم خوشحال ميشم اگر دوستان منو كمك كنن. من يك هدر برد stm32f103ret6 و يك پروگرامر jlink از شركت ECA خرديدم . حدود يك هفته بود كه داشتم باهاش كار ميكردم و مشكلي نداشت . تا اينكه امروز حواسم نبود و كانفيگ مربوط به پايه هاي PA13 ، PA14 ، PA15 رو كه با SWD مشتركا استفاه ميشه رو تغيير دادم ... حالا پروگرامر jlink ميكرو رو نميشناسه ... پروگرامر مشكلي نداره چون با segger بهش وصل ميشم و هم ميتونم ميكرو lpc1678 رو باهاش پروگرام كنم ... حالا كسي ميتونه بگه من چطوري ميتونم پايه ها رو به حالت اول برگردونم ؟ با پشتيباني ECA‌ تماس گرفتم اول كه درست جواب منو ندادن ... بعد هم گفتن بايد ميكرو رو عوض كني !!!!!!! خيلي ممنون از دوستان

sadmonew
13-07-2014, 19:59
سلام مهندس
راه حل سادس، از بوتلودر اين ميكرو و استفاده از نرم افزار Flash Loader Demo برنامه اي كه رو ميكرو ريختي رو Erase كن.

sanatnegar
13-07-2014, 20:30
سلام مهندس
راه حل سادس، از بوتلودر اين ميكرو و استفاده از نرم افزار Flash Loader Demo برنامه اي كه رو ميكرو ريختي رو Erase كن.

همكارم با پروگرامر st-link بهش وصل شد و برنامه رو پاك كرد ... ولي باز هم درست نشد.

kamikazi
14-07-2014, 09:57
سلام
همون برنامه ای که باهاش این پایه هارو ریمپ کردی این قسمت برنامه رو برگردون سر جاش یعنی از حالت ریمپ در بیار و برنامه رو کامپایل کن بعد حتما باید با برنامه فلش لودر میکرو رو دوباره با این برنامه جدید پروگرم کن البته اگر ارایز هم میکردی جواب میداد ولی این کار بطور کامل مشکلتو حل میکنه

sanatnegar
14-07-2014, 14:03
سلام
همون برنامه ای که باهاش این پایه هارو ریمپ کردی این قسمت برنامه رو برگردون سر جاش یعنی از حالت ریمپ در بیار و برنامه رو کامپایل کن بعد حتما باید با برنامه فلش لودر میکرو رو دوباره با این برنامه جدید پروگرم کن البته اگر ارایز هم میکردی جواب میداد ولی این کار بطور کامل مشکلتو حل میکنه

بافلش لودر پاکش کردم ... یک برنامه دیگه رو ریختم ... برنامه هم کار کرد ... ولی همچنان جی لینک نمیشناسه ... جی لینک هم سالمه چون روب استاترکیت 1768 امتحانش کردم ... در ضمن حواسم بود وقتی به میکروی اس تی وصلش میکنم رو حالت swd باشه ... در کل دیگه نمی دونم باید چکار کنم ....:unh: