PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساعت ديجيتالي كنترل شده از راه دو

nasiim
27-10-2007, 19:01
با سلام
اين پروژه اي كه براتون گذاشتيم ساعت ديجيتالي كنترل شده از راه دور با AT89C2051 و DS1307 می باشد . شما می توانید شماتیک ، توضیحات و برنامه مدار را از لینک زیر دانلود کنید .
ساعت ديجيتالي كنترل شده از راه دور

موفق باشید
دانلود (You can see links before reply)

hitler
24-01-2008, 09:30
ممنون

amir_vmosfet
18-02-2008, 15:55
مرسي از نقشه خوبت

saeed_niknami
26-02-2008, 18:36
با سلام
خوب بود ولی من شماتیک کنترلشو ندیدم؟>>

nasiim
02-03-2008, 11:01
همانطور که در شماتیک می بینید از یک سنسور مادون قرمز( IR ) استفاده شده است که در نتیجه تاثیر آن در مدار ما می توانیم با کنترل ( مثلا کنترل تلویزیون ) و زدن دکمه POWER و دیگر دکمه ها ساعت را تنظیم کنیم . کنترل می تونه یک کنترل معمولی باشه ، پس هیچ لزومی به وجود شماتیک کنترل نمی باشد .

behbod
29-09-2008, 22:01
با سلام
اين پروژه اي كه براتون گذاشتيم ساعت ديجيتالي كنترل شده از راه دور با AT89C2051 و DS1307 می باشد . شما می توانید شماتیک ، توضیحات و برنامه مدار را از لینک زیر دانلود کنید .
ساعت ديجيتالي كنترل شده از راه دور

موفق باشید
دانلود (You can see links before reply)
سلام
من بايد اين مدار را بسازم ولي بعضي مقاومت ها وبعضي از اجزاي ديگر مشخصه ندارند لطفا من را كمك كنيد چون من از فروشگاه شما خريد كردم ولي هنوز به دستم نرسيده و من فقط به خاطر اين 2واحد فارق التحصيل نشدم كمكم كنيد

kavir
30-09-2008, 00:25
سلام
مقاومت ها که همگی معلوم هستند فقط سنسور هست که می تونید توی بازار به اسم چشم پارس بگیرید که سه پایه هست در ضمن همه کنترلی نمی تونید استفاده کنید

behbod
03-10-2008, 15:09
سلام
مقاومت ها که همگی معلوم هستند فقط سنسور هست که می تونید توی بازار به اسم چشم پارس بگیرید که سه پایه هست در ضمن همه کنترلی نمی تونید استفاده کنید
سلام
مقاومت هايي كه به سون سگمنت ها متصل مي شوندبا (330) مشخص شده اندمشخص نيستند
در اين مدار سه تا منبع دارم 12و5و3 ولي منابع فقط به يك پايه متصل شده اند
وچه نوع سون سگمنتي استفاده شده است
من پروژهها را از شما خريد كردم ولي خيلي از انها باز نمي شوند تا حالا كسي اين پروژه را ساخته است تا به من كمك كند
ليست قطعات اين پروژه را اگر امكان دارد بگذاريدو نوع كريستال ها هم مشخص نشده

kavir
03-10-2008, 16:07
سلام
اول اینکه کدوم ها باز نمی شوند ؟ تا حالا کسی در مورد باز نشدن چیزی نگفته و این پروژه ها پروژه های منتخب هستند
--------------------------
خوب در مورد مقاومت 330 که مشخص هست و فکر می کنم شما تا حالا با میکرو کار نکردین درسته؟
--
در مورد منبع :
3ولتی: این یک باطری backup هست برای آی سی DS1307 که موقعی تغذیه قطع شد ساعت به هم نخوره
--
برای 5 ولت برای تغذیه خود میکرو هست که با یکی رگولاتور می تونید بسازید
--
تغذیه 12 ولت هم برای روشن کردن سون سگمنت ها
من براتون شماتیک رو گذاشتم
You can see links before reply

Parmis
06-03-2009, 13:17
سلام.
اگر ممكن است ليست همه ي قطعاتي كه بايد خريداري شود را بنويسيد.
و يك برآورد قيمت نيز داشته باشيد.
---
شماتيك و برنامه را دانلود كرده ام. اما از آن جا كه تجربه ي ساخت ندارم ممنون مي شوم اگر راهنمايي كنيد.
---