PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبكه ميكروكنترلري

moh872
09-10-2009, 19:50
سلام یه همه دوستان
هرکی تا حالا شبکه میکرو ساخته ( i2c or spi) خواهش می کنم کمکم کنه خیلی توش گیر کردم اگه توصیه و تحربه ای هم دارید مضایقه نکنید
مرسی

agape
18-10-2009, 01:08
سلام دوست گلم
من این کار رو کردم
خیلی سادس - فقط بگو میخوای چکار کنی تا بیشتر راهنمایی کنم
یه کتابخونه نوشتم مثل TCP/IP تمام میکرو ها رو یه باس وصل میکنی بعد به هر میکرو یه آیپی (عدد شناسایی) میدی ، بعد میتونی با استفاده از اون کتابخونه هر اطلاعاتی رو که میخوای به هر میکرویی که میخوای ارسال کنی :wink:

moh872
25-10-2009, 12:31
منظورتون i2c هست ديگه؟
اين كتابخونه ها و برنامه هايي كه من دارم اصلا خوب كار نمي كنن براي i2c اگه ميشه اون كتابخونه كه ميگيد upload كنيد

مرسي

agape
18-11-2009, 15:13
این امکان برای تمام پرتوکل های ازتباطی هست !
ولی خوب برای I2C هم امان داره - چند وقت صبر کنید اونو به صورت رایگان عرضه خواهم کرد :D

Ehsan_Akbari
21-11-2009, 18:00
اگه برنامه اي كه براي tcp/IP نوشتيد رو بزاريد ممنون ميشم

يكم بيشتر در موردش توضيح بديد

فوريه

alnz
23-11-2009, 00:54
پياده سازي شبكه اي از ميكرو كنترلر ها جهت كنترل لوازم الكتريكي (You can see links before reply)

:wink:

Ehsan_Akbari
24-11-2009, 18:31
منظورم بيشتر روي پروتكل TCP/IP هستش

ميخوام بدونم كسي از جزپيات اين پروتكل تو ارتباط با ميكرو اطلاع داره؟؟؟

دستوراتي كه توي بسكام هستش تا چه سطحي كاربرد داره

agape
03-12-2009, 23:46
دوستان منبعش رو پیدا کردم
:k04:

This project includes a full PPP/TCP/IP stack. It allows simple serial strings to control
TCP and UDP sockets and ICMP pings. It supports connecting to dialup ISP's and most
wireless GPRS/Edge networks.

Lots of cool modules, CRC16, Autobaud Rate Detection, Real Buffered TCP, DNS
Robust and highly compatible PPP, full flow control buffered serial, serial bootloader.

Over 50K units have been deployed world wide.

Can be built to run on a MEGA64 or MEGA128 and possibly other AVR chips.

Full documentation including BOM, Manual, express PCB board. source code and schematics.

You can see links before reply