PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک عدد کارت اسکوپ tnm dslr800b .

hamed_TT
05-06-2014, 04:55
سلام بنده يک عدد کارت اسکوپ tnm dslr800b کار کرده و کاملا سالم به همراه 2 عدد پروب 50 mhz کره اي براي فروش دارم در صورتي که قيمت خوب بخريد فروشنده هستم .

7756

این لینک سازنده TNM DSLR800 - کارت اسکوپ (You can see links before reply)

البته میتونید نرم افزارش را دانلود کنید و به صورت دمو اجرا کنید ، کارت خوبیه و به خوبی کار می کنه در ضمن اسپکتروم آنالایزر و فانکشن ژنراتور یک مگاهرتز DDS +رکوردر هم داره که انواع شکل موجهای را میسازه ، برنامش قابلیت های جالب و کاربردی داره مثلا میتونید براش پلاگین طراحی کنید که یه سری محاسبات روی سیگنال انجام بده و اطلاعاتی را استخراج کنه یه سری پلاگین آماده هم داره مثلا میتونید وصلش کنید به مسیر سریال و اطلاعات رد و بدل شده را بخونید و .... ،از داخلشم اگه بخواهید میتونم عکس بگذارم ، دیگه چی بگم ؟ لیست قیمت هم تو سایتش هست (قیمت تو سایت فقط خود کارت و پروبهاش را باید جدا تهیه کرد) ، من اصفهانم با مشتری واقعی هم کنار میام (پول لازمم) .

KHM
05-06-2014, 15:03
دوست عزیز گذاشتن شماره تماس خلاف قوانین سایت هست...
همچنین پست خود را فقط در 1جا و یکبار ارسال کنید.

hamed_TT
05-06-2014, 22:16
دوست عزیز گذاشتن شماره تماس خلاف قوانین سایت هست...
همچنین پست خود را فقط در 1جا و یکبار ارسال کنید.

ok درستش کردم.

KHM
05-06-2014, 22:31
ایمیل هم خلاف قوانین سایت هست..پیام خصوصی..

hamed_TT
15-06-2014, 17:10
اخه کی پیام خصوصی میده ، هرکسی خواست همینجا پیغام بگذاره.

mohsen418
18-06-2014, 00:46
لطفا یه لینک از کارت و قیمت و شهر محل سکونت رو پخ کنید.

hamed_TT
18-06-2014, 13:46
سلام ، چی کار کنم ؟!

این لینک سازنده TNM DSLR800 - کارت اسکوپ (You can see links before reply)

البته میتونید نرم افزارش را دانلود کنید و به صورت دمو اجرا کنید ، کارت خوبیه و به خوبی کار می کنه در ضمن اسپکتروم آنالایزر و فانکشن ژنراتور یک مگاهرتز DDS +رکوردر هم داره که انواع شکل موجهای را میسازه ، برنامش قابلیت های جالب و کاربردی داره مثلا میتونید براش پلاگین طراحی کنید که یه سری محاسبات روی سیگنال انجام بده و اطلاعاتی را استخراج کنه یه سری پلاگین آماده هم داره مثلا میتونید وصلش کنید به مسیر سریال و اطلاعات رد و بدل شده را بخونید و .... ،از داخلشم اگه بخواهید میتونم عکس بگذارم ، دیگه چی بگم ؟ لیست قیمت هم تو سایتش هست (قیمت تو سایت فقط خود کارت و پروبهاش را باید جدا تهیه کرد) ، من اصفهانم با مشتری واقعی هم کنار میام (پول لازمم) .

mohsen418
19-06-2014, 08:07
قیمت مد نظرتون رو بفرمایید

hamed_TT
20-06-2014, 16:41
قیمت پایه 750 .

kavir
21-06-2014, 13:48
دوست عزیز فروش محصولات به جز محصولت کویر در سایت خلاف قوانین هست لطفا از پیام خصوصی پیگیر باشید