PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا چند روزه کسی تلفن فروشگاه بر نمیداره و جواب ایمیل ها هم داده نمیشه ؟؟؟؟

jonbakhsh
29-05-2014, 10:14
چرا چند روزه کسی تلفن فروشگاه بر نمیداره و جواب ایمیل ها داده نمیشه ؟؟؟؟

dariush_ab
29-05-2014, 11:29
You can see links before reply
با توجه به رسیدگی به امور داخلی شرکت کویرالکترونیک تماس تلفنی از تاریخ 5.3.93تا تاریخ
10.3.93
امکان پذیر نمی باشد و در این تاریخ ها سفارشات طبق روند قبل ارسال خواهند شد

jonbakhsh
29-05-2014, 11:43
این روند قبل چی هست ؟؟؟ آی سی های من 12 روزه نیومده کسی شماره پیگیری به من نداده
جواب ایمیل هم نمیتونند بدید ؟؟؟ خوب من به مردم قول دادم

Rayle
31-05-2014, 11:01
خب راست میگن چرا کسی جوابگو نیست منم 2 هفته است چند قلم کالا سفارش دادم هنوز تو سایت زده در حال آماده سازی. خب ملت که علاف شما نیستن. اگه نمیتونید زود آماده کنید بنویسید تو فروشگاه که ما هم بتونیم تصمیم بگیریم که از شما خرید بکنیم یا نه. من که فکر کنم این اولین و آخرین خریدم از فروشگاه کویر باشه

jonbakhsh
31-05-2014, 11:41
You can see links before reply
با توجه به رسیدگی به امور داخلی شرکت کویرالکترونیک تماس تلفنی
از تاریخ 5.3.93تا تاریخ10.3.93
امکان پذیر نمی باشد و در این تاریخ ها سفارشات طبق روند قبل ارسال خواهند شد

امروزم 10.3.93 هست کسی جوابگو نیست .
جون هر کی دوست داری بفرست گیرم .

dariush_ab
31-05-2014, 21:41
سلام.
از بابت تاخیر به وجود آمده من از طرف شرکت از دوستان عذرخواهی میکنم. من راستش در جریان کار فروشگاه نیستم بدونم چرا جواب نمیدن ولی مطمئن باشید حتما مشکلی پیش آمده و ایشون نیستند وگرنه ایشون اهمیت زیادی برای مشتریان قایل بوده و کلیه سفارشات همیشه بلافاصله ارسال می شوند.
موارد شما هم امیدوارم طی 2 روز آینده به دستتون برسد. من دوستم هفته پیش یک سفارش با تیپاکس داشت که بعد از 24 ساعت دستش رسید من خودم هم سفارشم با 1-2 روز تاخیر امروز دستم رسید.
از صبر و همکاریتون تشکر میکنم :0013:
موفق باشید.

Doloop
31-05-2014, 22:10
سلام

بنده با مهندس زارعی مکاتبه داشتم اونطوری که گفتن این چند روز مثل اینکه یزد نبودن :mrgreen:
گفتن همه سفارش ها رو ارسال کردن :wink: بابت تاخیر هم بنده عذر بخوام حله ...:hi:

jonbakhsh
01-06-2014, 00:23
بابا من بیشتر از یک ماه پیش یک سفارش داشتم برا واردات که گفتند 10 تا 3 روزه که حدود 22 روز تول کشید که این مشکل پیش میاد و من خودم چون میدونستم بیشتر تول میکشه به طرف گفتم 20 تا 25 روزه و بعد که اومد دو هفته پیش گفتند که تصفیه کن و من تصفیه کردم و من به طرف گفتم که 3 روز دیگه بیا طرف هر روز داره میاد
حالا بعد 2 هفته چیزی دستم نرسیده چند روزه مغازه نرفتم کسی جواب تلفن نمیده و حتی جواب ایمیل . عذر خواهی من نمیخوام فقط یک شماره پیگیری

kavir
01-06-2014, 01:38
سلام اقای جونبخش عزیز ا شما توقع نداشتم بیاین اینجا اینطوری بنویسید
یه چند روزی من خودم نبودم که تلفن جواب بدم در حین حال یکی از همکاران سفارشات می فرستاده و نگذاشته این سه چهار روز سفارشات تاخیر بخوره
از فردا خودم دفترم و تماس تلفنی برقرار هست و لطفا دو روز اگر ما تعطیل می کنیم اینقدر شلوغش نکنید خوبه توی سایت هم از قبل اعلام کردیم