PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرمر avrisp mkii برای atmel studio6.2 و avr dude

esisafa
26-05-2014, 23:53
سلام
بالاخره firmware جدید avrisp mkii رو پیدا کرم.
You can see links before reply

برای کار با atmel studio باید ابتدا فایل atmelUSB.exe رو نصب کنید و بعد firmware رو با flip آپدیت کنید.
برای کار با avr dude باید ابتدا فایل libUSB رو نصب کنید و بعد firmware رو با flip آپدیت کنید.

توضیحات در مجله شماره 14 .

modj.ir
27-05-2014, 13:18
مهندس می تونین سورس رو همیشه از اینجا:
Four Walled Cubicle - LUFA (Formerly MyUSB) (You can see links before reply)
بگیرین و با winavr کامپایل کنین .

esisafa
27-05-2014, 14:07
مهندس می تونین سورس رو همیشه از اینجا:
Four Walled Cubicle - LUFA (Formerly MyUSB) (You can see links before reply)
بگیرین و با winavr کامپایل کنین .

ممنون. بله درست میفرمایید. ولی کامپایلش درد سر داره بخاطر همین دنبال لینک مستقیم گشتم.
خوبی لینکی که بنده دادم اینه که برنامه ی atmelusb.exe سازگار با ورژن firmware هم داره. علاوه بر این firmware و درایور برای کارکردن با avr dude هم داره. همه در یک فایل.
شما کافیه atmelUSB.exe رو نصب کنید اونوقت با هر ورژنی از avr studio 4 و avr studio 5 و atmel studio6.x سازگار میشه. حتی با هر ورژنی از codevision کار میکنه.

esisafa
16-07-2014, 15:40
دوستان میدونن برای اینکه کریستال میکرو at90usb162 رو از 16 به 8 مگاهرتز تبدیل کرد کجاهای سورس پروگرمر avrisp mkii رو باید دستکاری کرد؟؟؟؟
برای این میگم که پروگرمر با ولتاژ 3.3 ولت هم به خوبی کار کنه و بدون بافر به میکروهای 3.3 ولتی وصل بشه. البته فرض رو بر این گذاشتم که مثل بقیه Avr ها برای اینکه با 3.3 ولت درست کار کنه باید فرکانسش کم باشه.
همچین چیزی میشه؟

reza_65
25-07-2014, 01:35
با سلام
من آخرین ورژن پروژه مربوط به AVRISP MKII رو با Winavr کامپایل زدم و بعدش روی At90usb162 پروگرم کردم
با AVR Studio 5.0 هیچ مشکلی ندارم و راحت استفاده می کنم منتها با AVR Studio 6.2 مشکل دارم

از دوستان کسی با این ورژن و این پروگرمر مشکلی نداره؟

esisafa
25-07-2014, 11:06
از لینک پست اول استفاده کنید. من خودم استفاده میکنم بدون مشکل با 6.2