PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت تلفن ثابت.

hamedtahamtan
20-05-2014, 18:19
سلام .. من تازگیا دارم روی ساخت تلفن های همراه و ثابت کار میکنم. در مورد تلفن های همراه فهمیدم که باید از ماژول sim900 استفاده کنم که کارم رو کاملا راه می اندازه. میوام یه منشی تلفنی بسازم که هم با تلفن ثابت و هم تلفن همراه کار کنه.
الان در مورد تلفن همراه سوالی ندارم.
در مورد تلفن ثابت هم تا مقدار خیلی خوبی در مورد آی دی کالر و ارتباتش با میکرو اطلاعات جمع کردم و میتونم یه شماره گیر دیجیتال باهاش بسازم. اما طریقه ی تماس گرفتن از طریق اون و ارسال و دریافت صوت چیزی دستم رو نگرفت. میخواستمببینم کسی در این مورد چیزی بلده و یا حتی اینکه بدونه با چه ای سی کارم راه می افته؟

mahdi74
20-05-2014, 20:44
سلام
این ایسی یک تلفن کامله هم قسمت صوته هم شماره گیر.
tea1061
شاید به دردت بخوره
مشابهاش هم زیاده

saeed930829
07-08-2015, 02:29
سلام .. من تازگیا دارم روی ساخت تلفن های همراه و ثابت کار میکنم. در مورد تلفن های همراه فهمیدم که باید از ماژول sim900 استفاده کنم که کارم رو کاملا راه می اندازه. میوام یه منشی تلفنی بسازم که هم با تلفن ثابت و هم تلفن همراه کار کنه.
الان در مورد تلفن همراه سوالی ندارم.
در مورد تلفن ثابت هم تا مقدار خیلی خوبی در مورد آی دی کالر و ارتباتش با میکرو اطلاعات جمع کردم و میتونم یه شماره گیر دیجیتال باهاش بسازم. اما طریقه ی تماس گرفتن از طریق اون و ارسال و دریافت صوت چیزی دستم رو نگرفت. میخواستمببینم کسی در این مورد چیزی بلده و یا حتی اینکه بدونه با چه ای سی کارم راه می افته؟
برای شماره گیری میشه از دستور dtmf در بسکام استفاده کرد
برای ارسال صوت هم که کافیه سیگنال صوتی رو با خازن سری کرده و رو خط تلفن بفرستید