PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] راه اندازی usb hid مشکل در گرفتن دیتا

aghaee
20-05-2014, 13:43
با سلام به تمام دوستان .
من مثال Custom HID رو از سایت ST دانلود کردم با تغییراتی راه انداختمش . تو قسمت ارسال مشکل ندارم اما تو دریافت وقتی MaxPacketSize رو از 0x02 به 0x40 تغییر میدم که میخوام 64 بایتی شه هیچی دریافت نمیکنم فقط دو بایت میتونم بگیرم .
ممنون میشم کمک کنین.

sadmonew
20-05-2014, 20:52
با سلام به تمام دوستان .
من مثال Custom HID رو از سایت ST دانلود کردم با تغییراتی راه انداختمش . تو قسمت ارسال مشکل ندارم اما تو دریافت وقتی MaxPacketSize رو از 0x02 به 0x40 تغییر میدم که میخوام 64 بایتی شه هیچی دریافت نمیکنم فقط دو بایت میتونم بگیرم .
ممنون میشم کمک کنین.
سلام مهندس
البته مشخص نكردين كه ارسال از ميكرو به pc منظورتون هست يا بالعكس؟
-----------------------------------------------------------------------------------
تو فايل usb_endp.c تو تابع EP1_OUT_Callback يه دستور به اسمUSB_SIL_Read داريم كه يكي از پارامتراش از نوع آرايه هستش و متغيري كه براي جايگذاري تو اين پارامتر تعريف كرده از نوع آرايه با طول 2 بايته.
شايد مشكل دريافت اطلاعات بيشتر از 2 بايت از همين قسمت بوجود مياد.

ppittl
27-12-2014, 03:40
می خواستم یه موضوع جدید ایجاد کنم
دیدم این تاپیک مشابه سوال من هست، با اجازه همین جا مطرحش میکنم
کسی یه مثال برای hid داره که بیشتر از یک اندپوینت استفاده کرده باشه و سایز بافرش بیشتر از ۲بایت باشه
یا حالا اگر مثال نیست،یه توضیحی بدهید اجمالی یا لینکی ؟
تو نت مثالی پیدا نکردم برا این مورد
کلا منظورم افزایش سرعت انتقال اطلاعات هست
ممنون