PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از سوکت شبکه فیلتردار به صورت بدون فیلتر

Aghaeifar
14-05-2014, 16:58
سلام

من یه اشتباهی کردم برای یه کاری اومدم از سوکت شبکه فیلتردار مدل HR911105A استفاده کردم در حالیکه فقط می خواستم یه داده ی rs485 ارسال کنم و فقط خواستم کانکتورم این شکلی باشه.
حالا به خاطر فیلترش چیزی منتقل نمیشه. کسی می دونه چطور میشه فیلترش رو دور زد که به مشکل فعلی ام بر نخورم؟ می خواهم یک اتصال ساده ی الکتریکی باشد بدون فیلتر.
ممنون می شوم راهنمایی کنید.

sadeghbakhshi
15-05-2014, 18:41
سلام
فیلتر درون خود سوکت شبکه قرار داره من تا بحال سعی نکردم دورش بنم
چرا شما از یه سوکت معمولی استفاده نمی کنید؟
پین های سوکت همون شکلی هست و ارتفاع و عرض اش هم یکی هست فقط سوکت فیلتر دار یه خورده
کشیده تر هست
یعنی اگر با فیلتر به لبه ی برد میرسید یدون فیلتر تقریبا 3 یا 4 میلی متر فاصله داره

Aghaeifar
16-05-2014, 01:01
سلام
فیلتر درون خود سوکت شبکه قرار داره من تا بحال سعی نکردم دورش بنم
چرا شما از یه سوکت معمولی استفاده نمی کنید؟
پین های سوکت همون شکلی هست و ارتفاع و عرض اش هم یکی هست فقط سوکت فیلتر دار یه خورده
کشیده تر هست
یعنی اگر با فیلتر به لبه ی برد میرسید یدون فیلتر تقریبا 3 یا 4 میلی متر فاصله داره
ممنون.
این ها رو لحیم کردم روی برد. ولی اقای بخش علی مطمئنی فوتپرینت ها یکی هست؟ من هیچ سوکت بدون فیلتر با فوت پرینت مشابه hr911105a ندیدم (خیلی جستجو کردم).
انواع اقسام مدل ها رو دیدم که هر کدوم فوت پرینت مختص خودشون رو داره.

sadeghbakhshi
16-05-2014, 05:33
سلام
من برد کویر رو مونتاژ نشده خریده بودم
برای شبکه اش اول اشتباهی بدون فیلتر و بدون ال ای دی خریده بودم
جای پینها و جای اون دوتا خار بدنه به همراه پایه های پلاستیکی همشون یکی بود
دوربین مناسب ندارم تا عکس با کیفیت بزارم
اگر سوکت معمولی بزرگ بتونی پیدا کنی که فیت خود فیلتر دار میشه
ولی اگر کوچک باشه کوتاه تر میشه
چندتا دیتاشیت تونستم پیداکنم میزارم اینجا تا خودتون هم ببینید و فرقشون رو متوجه بشید
اون مدلی هم که 14 پین هست دوتا پین poe داره که میشه شماره های 1 و 10
توی مدلهای بدون poe این دوتا پایه حذف میشه
هرجای دیگه سوال داری بپرس :0013: