PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدویزارد عالی برای آرم

esisafa
08-05-2014, 10:20
سلام دوستان
دنبال codewizard برای arm میگشتم این کامپایلر (You can see links before reply) پیدا شد. با کد ویزاردی بسیار بسیار قدرتمند برای چند خانواده از میکروهای پرکاربرد آرم مثل atmel و nxp و st. من یکی از نسخه های آزمایشی رو دانلود کردم تا با کد ویزاردش کد تولید کنم و کپی کنم به کیل. اگر کرک هم پیدا بشه که میشه مثل کدویژن avr .

توصیه میکنم نسخه ی محدود 32k برای arm دانلود بشه. تا محدودیت زمانی نداشته باشه و کامپایل هم که با کیل انجام میشه.

دوستانی که با این روش کار میکنن تجاربشون اعلام کنن لطفا.

کسی نیست کرکش کنه تا بدون چک کردن سرور مستقیم وارد برنامه بشه؟؟؟؟؟؟ الان باید به اینترنت متصل باشیم تا کار کنه و در نتیجه معلوم نیست تا کی بشه استفاده کرد

esisafa
08-05-2014, 10:58
نام رجیسترها که همونه. نام ساختارها آخرش شبیه هست مثلا PMC ولی اولش فرق میکنه که یک کپی پیست میخواد مثلا at91c_base با g_p عوض میکنی.
اما میمونه تعریف بیتهای هر رجیستر. این کامپایلر بیتهای هر رجیستر رو تعریف میکنه که کیل نداره. برای همین باید بریم در آدرس نصب کامپایلر کراس و تراشه ی مورد نظر بعد هدر فایل و یکی کپی پیست کنی و تمام.
حالا یک کدویزارد عالی داریم.

esisafa
08-05-2014, 12:30
من که اینکارو کردم:
رفتم فایل هدر میکروی مورد نظر در مسیر نرم افزار کراس رو کپی کردم در محل پروژه کیل. بعد در آخر اسم هدر یک x اضافه کردم تا اشتباه نشه و با "devicex.h" اینکلود کردم.
حالا هر کدی با کدویزارد کراس تولید بشه کافیه کپی کنم به پروژه کیل، بعد کامپایل کنم. با این کار محدودیت ویژن آموزشی هم اصلا مهم نیست.

esisafa
13-05-2014, 21:16
کسی امتحان کرد. جایی به مشکل خورده یا بی نقصه