PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار هایپر ترمینال برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1

Dr.ROOSTA
05-05-2014, 19:52
نرم افزار هایپر ترمینال برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1

با سلام...
همانطور که می دانید نرم افزار هایپر ترمینال برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 بطور پیش فرض نصب نمیشه
برای داشتن این نرم افزار باید یا این برنامه رو از سایتها بخرید یا اینکه این برنامه رو از ویندوز xp توی ویندوز خودتون کپی کنید.
اما مورد اینجاست که بگرد و دنبال یکی باش که ویندوز xp داشته باشه و مابقی ماجراها. اما امروز دوتا فایل براتون میزارم که
دو نسخه از نرم افزار هایپرترمینال هستش که فایل اجرایی و راحت و بی دردسر اجرا میشه

Filename: (You can see links before reply yoqszy/HyperTerminal.rar)HyperTerminal.rar (You can see links before reply)Size: 414 KB
(You can see links before reply)Filename: Hyper Terminal For Win7.rar Size: 178 KB (You can see links before reply)

mzarkoob
06-05-2014, 11:31
سلام
من از اینهم استفاده می کنم
نرم افزار های دیگری هم هست که ضمیمه شده

1nafar
07-05-2014, 20:22
سلام
من از نرم افزار زیر استفاده میکنم :
Docklight - Download (You can see links before reply)
امکانات خوبی داره ، مخصوصا بخش sequence که میشه ارسال و دریافت داده رو برنامه ریزی کرد ( مثلا اگه کد 0x23 دریافت شد ٰ در جوابش چه کدی ارسال بشه و ... )

Dr.ROOSTA
11-05-2014, 20:01
سلام
من از نرم افزار زیر استفاده میکنم :
Docklight - Download (You can see links before reply)
امکانات خوبی داره ، مخصوصا بخش sequence که میشه ارسال و دریافت داده رو برنامه ریزی کرد ( مثلا اگه کد 0x23 دریافت شد ٰ در جوابش چه کدی ارسال بشه و ... )
اونوقت مهندس چطوری رجیسترش کنم(کرک نداره!!)؟؟؟

esisafa
12-05-2014, 17:34
رجیستر امکاناتشو افزایش میده ولی معمولی هم کارمونو راه میندازه

morishad
11-08-2015, 03:43
سلام
اگر فایل آموزشی نرم افزار docklight را دارید، میذارید؟
ممنون

alghasi
11-08-2015, 10:37
واسه ویندوز 7 که فقط کافیه سی دی ویندوز رو بزاری و تیکش رو بزنی تویه ویندوز کامپوننت
اما نرم افزار کد ویژن که برای avr هست هایپرترمینال داره. اونم بد نیست و تو همه ویندوز ها کار میکنه