PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی عمده فروشان الکترونیک

esem1982
04-05-2014, 21:54
با سلام دوستان عزیز این اولین پست من تو این سایت هست میخواستم اگر امکانش هست بچه های که تو زمینه خرید و فروش لوازم الکترونیک یه راهنمایی بفرمایند

با اجازه دوستان میخوام مغازه الکترونیک باز کنم و یکم راهنمایی میخواستم هر چی باشه که کمک کنه خوبه لیست قیمت اجناس پرفروش انواع کابل سر فیش تبدیل آداپتور ابزار اکترونیک

اسپری اهم متر هوویه خلاصه بازار توپخونه میگن عمده خوب حساب میکنن پیش کی برم ؟ از کجا خرید کنم ؟ واسه شروع چی خرید کنم ؟

esem1982
07-05-2014, 09:24
آقا کسی نمیدونه ؟ جواب بدین لطفا

1nafar
07-05-2014, 13:57
سلام
معمولا توی بازار قیمت ها متنوع هست ،و دقیقا نمیشه گفت کی قیمت هاش بهتره یا جنساش کامل تره و کیفیت قطعاتش بهتره .
مثلا ممکنه مغازه شماره یک هویه رو 100 تومان زیر قیمت بازار بده ، اما قیمت سیم لحیم و قلع کش رو 100 تومان بالا تر حساب کنه . همین مغازه ممکنه یک هفته بعد قیمت قلع کش رو 100 تومان ببره بالاتر از قیمت بازار و قیمت بقیه محصولاتش رو تغییر بده .
در کل هیچ خسابی توی بازار نیست .
بهتره شما یک کارت عابر بانک پر از پول و لیست تجهیزات مورد نیازتون به بازار برید و بعد از پرس و جو از فروشندگان لوازم مورد نیازتون رو تامین کنید .
توی آدرس های زیر هم بحث های مرتبطی وجود داره :
كمك براي راه اندازي مغازه ي الكترونيكي (You can see links before reply)
نظر شما در واردات عمده(لطفا شرکت کنید) - صفحه 2 (You can see links before reply)

esem1982
15-05-2014, 12:36
ممنون که جواب دادین شنیدم توپخونه بهرین قیمت تو تهرانه راسته و راستی حدودا از عمده تا تک فروشی چقدر اختلاف قیمته ؟