PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] سوال در مورد تایمر

omid215
21-04-2014, 10:49
سلام میشه کمکی به من کنید
میخوام برنامه ای بنویسم که فرکانس 1khzرو روی بیت صفر پورت 2 نشوم بده و همزمان 8 بیت پورت صفر رو روی پورت 1 کپی کنه البته با استفاده از تایمر 1
ا:cry:

1nafar
22-04-2014, 07:41
سلام میشه کمکی به من کنید
میخوام برنامه ای بنویسم که فرکانس 1khzرو روی بیت صفر پورت 2 نشوم بده و همزمان 8 بیت پورت صفر رو روی پورت 1 کپی کنه البته با استفاده از تایمر 1
ا:cry:

سلام
به چه کامپایلری به چه زبانی ؟
لطفا قبل از هر کاری مطالب موجود در آدرس زیر رو مطالعه کنید :
چطور بپرسیم ؟ (You can see links before reply)
در ضمن میکروکنترلر های 8051 تقریبا از رده خارج شدن و میکروکنترلر های قویتری مثل pic و avr و arm و... جای اونا رو گرفتن . چرا با 8051 کار میکنید ؟

omid215
25-04-2014, 18:38
سلام
به چه کامپایلری به چه زبانی ؟
لطفا قبل از هر کاری مطالب موجود در آدرس زیر رو مطالعه کنید :
چطور بپرسیم ؟ (You can see links before reply)
در ضمن میکروکنترلر های 8051 تقریبا از رده خارج شدن و میکروکنترلر های قویتری مثل pic و avr و arm و... جای اونا رو گرفتن . چرا با 8051 کار میکنید ؟

سلام ... atmel studioکار میکنم به شما هم توصیه میکنم با همین برنامه کار کنید کامپایلر قوییه( البته اطلاعات من مثل شما وسیع نیست )ولی بهتر از بسکام و... است
درام پایه ای کار میکنم ...ممنون
اگه سوالی راجبه avrداشته باشم میتونم بپرسم؟

Pixar
26-04-2014, 16:48
سلام ... atmel studioکار میکنم به شما هم توصیه میکنم با همین برنامه کار کنید کامپایلر قوییه( البته اطلاعات من مثل شما وسیع نیست )ولی بهتر از بسکام و... است
درام پایه ای کار میکنم ...ممنون
اگه سوالی راجبه avrداشته باشم میتونم بپرسم؟

بله ... سؤالهاتونو در انجمنهای مربوط به خودشون بپرسید . با کمک دوستان حتماً پاسخ خواهید گرفت