PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] سوختن ic power برد ردكسا

amircydia
18-04-2014, 13:49
با سلام
آي سي پاور برد ردكساي من سوخته
من بايد چي كار كنم؟؟؟
خواهشاً زود جواب بديد
ضروريه

dariush_ab
18-04-2014, 16:30
با سلام
آي سي پاور برد ردكساي من سوخته
من بايد چي كار كنم؟؟؟
خواهشاً زود جواب بديد
ضروريه

سلام.
آیسی پاورش چی هستش؟ از کجا مطمئن هستید که اون سوخته؟
معمولا قطعات یدکی برد ها تو ایران پیدا نمی شوند.

amircydia
20-04-2014, 07:50
سلام.
آیسی پاورش چی هستش؟ از کجا مطمئن هستید که اون سوخته؟
معمولا قطعات یدکی برد ها تو ایران پیدا نمی شوند.

از اونجايي مطمعن هستم كه ولتاژ زياد دادم و همچنين يه تعمير كار موبايل با آوومتر قطعات رو چك كرد و آي سي پاور سوخته

sadeghbakhshi
20-04-2014, 08:11
از اونجايي مطمعن هستم كه ولتاژ زياد دادم و همچنين يه تعمير كار موبايل با آوومتر قطعات رو چك كرد و آي سي پاور سوخته
سلام
خب شما پارت نامبرش رو دارید؟
ببینید روش چی نوشته یا ببینید میتونید یه شماتیک از برد پیداکنید

dariush_ab
20-04-2014, 10:59

از این بابت گفتم که برد من هم ولتاژ زیادی بهش رسید و سوخت و روشن نمیشد ولی پاور سالم هستش و من با یک اشتباه وضعیت برد رو بدتر کردم.
و یکی از دیگر دوستان هم بردش روشن میشد آیسی پاور رو عوض کرد ولی مشکل از اون نبود و برد کلا دیگه روشن نمیشه.
البته این که میگید احتمال زیاد درسته فقط میخوام بگم مطمئن بشید و اگر امکانش هست به شخص دیگری هم نشون بدید.
آیسی پاور برد ACT8846 هستش که مخصوص پردازنده های Rockchip هست تبلت با این پردازنده زیاد هستن بگردید اگر پیدا نشد یک نفر رو پیدا کنید براتون بیارد.
You can see links before reply
You can see links before reply Fds%2FDS_ACT8846_PrB_26DEC12_M.pdf&ei=7FlTU8vbEYPYtQbl6IHgCA&usg=AFQjCNEK10uLdxZEgTO-3tyo5jdbaTeiOA&sig2=0Kam_KMkkwLP038-acUQxA&bvm=bv.65058239,d.Yms
موفق باشید.

amircydia
20-04-2014, 16:50
از این بابت گفتم که برد من هم ولتاژ زیادی بهش رسید و سوخت و روشن نمیشد ولی پاور سالم هستش و من با یک اشتباه وضعیت برد رو بدتر کردم.
و یکی از دیگر دوستان هم بردش روشن میشد آیسی پاور رو عوض کرد ولی مشکل از اون نبود و برد کلا دیگه روشن نمیشه.
البته این که میگید احتمال زیاد درسته فقط میخوام بگم مطمئن بشید و اگر امکانش هست به شخص دیگری هم نشون بدید.
آیسی پاور برد ACT8846 هستش که مخصوص پردازنده های Rockchip هست تبلت با این پردازنده زیاد هستن بگردید اگر پیدا نشد یک نفر رو پیدا کنید براتون بیارد.
You can see links before reply
You can see links before reply Fds%2FDS_ACT8846_PrB_26DEC12_M.pdf&ei=7FlTU8vbEYPYtQbl6IHgCA&usg=AFQjCNEK10uLdxZEgTO-3tyo5jdbaTeiOA&sig2=0Kam_KMkkwLP038-acUQxA&bvm=bv.65058239,d.Yms
موفق باشید.

خب من الان چي كار كنم؟؟؟؟؟!!!!!