PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار با RTC در mikroc For ARM

esi_52000
26-03-2014, 01:59
سلام به همه دوستان گرامی
دوستان کسی هست که برای برنامه نویسی stm32 از کامپایلر mikroC pro for ARM استفاده کنه
همومن ظور که میدونین کامپایلر خیلی عالی هستش. اما برای بعضی قسمتها لایبری نداره .مثلا برای کار با RTC داخلی میکرو و همچنین WDT لایبری نداره.باید چیکار کرد
ممنون از راهنماییتون

esi_52000
26-03-2014, 19:27
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه

1nafar
27-03-2014, 01:47
سلام
برای rtc ، اگه بخوایید از rtc خارجی مثل ds1307 استفاده کنید ، باید با i2c کار کنید :
I2C Library (You can see links before reply)
برای تایمر واچ داگ :
mikroElektronika View topic - Hardware Watchdog Enable (You can see links before reply)

esi_52000
27-03-2014, 13:17
ممنون از جوابتون استاد
من میخوام از rtc داخلی استفاده کنم.اما لایبری واسش وجود نداره
آیا امکان داره که لایبریهای cmsis رو برای اون کامپایلر add کنیم

sadmonew
27-03-2014, 13:33
سلام به همه دوستان گرامی
دوستان کسی هست که برای برنامه نویسی stm32 از کامپایلر mikroC pro for ARM استفاده کنه
همومن ظور که میدونین کامپایلر خیلی عالی هستش. اما برای بعضی قسمتها لایبری نداره .مثلا برای کار با RTC داخلی میکرو و همچنین WDT لایبری نداره.باید چیکار کرد
ممنون از راهنماییتون
سلام مهندس
سال نو مبارک
یه سوال: کامپایلر MicroC pro for ARM از پروگرمر/دیباگر J-link یا st-link پشتیبانی میکنه؟ اینو به این خاطر پرسیدم چون جدیده
نمیشه همین کتابخونه CMSIS مربوط به RTC به این کامپایلر منتقل کنید؟

sadeghbakhshi
27-03-2014, 16:50
سلام مهندس
سال نو مبارک
یه سوال: کامپایلر MicroC pro for ARM از پروگرمر/دیباگر J-link یا st-link پشتیبانی میکنه؟ اینو به این خاطر پرسیدم چون جدیده
نمیشه همین کتابخونه CMSIS مربوط به RTC به این کامپایلر منتقل کنید؟
سلام
فکر نکنم ساپورت کنه
چون برای سریهای pic-dspic هم فقط پروگرامر خودش رو میشناسه
اقا اسماعیل شما چرا با استفاده از رجیسترها کار خودتون رو پیش نمیبرید؟

esi_52000
27-03-2014, 17:26
سلام به مهندسین و دوستان عزیزم.....عید همه عزیزان مبارک
کامپایلر mikroc از jlink پشتیبانی میکنه
من بخاطر این میخوام باهاش کار کنم که
1- کتابخونه های خیلی خوبی ذاره
2- برنامه نوشتن باهاش راحته
3- مثالهای زیادی داره
بعد مدتها کار کردن با رجیستر ها به این نتیجه رسیدم که کار کردن با رجیسترها زیاد کار درستی نیست و بهتره از لایبریهای آماده استفاده بشه
من خودم تازه میخوام با stm کار کنم و نمیخوام خودم رو درگیر کار با رجیستر کنم