PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برد راه انداز ARM

Romanof
03-09-2009, 17:32
سلام
می خواستم بدانم برد راه انداز ARM فقط به صورت مونتاژ شده عرضه می شود یا نه :k01:

kavir
03-09-2009, 17:53
سلام
می خواستم بدانم برد راه انداز ARM فقط به صورت مونتاژ شده عرضه می شود یا نه :k01:
سلام
در مرحله اول بله ولی تا یکی دو ماه دیگه فقط pcb برای دوستانی که از فروشگاه میکرو گرفتند ارائه می کنیم که کمکی برای این عزیزان باشه

Ali_Salehi
15-09-2009, 13:07
سلام.
خب..من که بردتون رو خریدم..
موفق شدم که اون رو با sam_ba پروگرامر کنم ...
اما اینجا چند تا سوال برام پیش اومده :
1-توی این برد الآن به صورت پیش فرض داره از ، کریستال داخلی میکرو استفاده میشه و یااین کریستال خارجی روی برد ؟؟
2-خب..این yagarto دقیقاً چیه ؟؟؟؟چه استفاده ای ازش میشه و اصلاً چجوری باید ازش استفاده کرد؟
3-خب.توی خود keil برنامه رو میشه کامپایل کرد ؟؟؟؟ یعنی خودش کامپایلر داره یا باید از یک کامپایلر دیگه استفاده کرد چه جوری؟؟
فعلاً همین ها به نظرم میرسه..
کلاً اگه یکی روند Edite و کامپایل و پروگرامر رو توضیح بده خیلی خوشحال میشم ..ممنون.

kavir
15-09-2009, 14:01
سلام.
خب..من که بردتون رو خریدم..
موفق شدم که اون رو با sam_ba پروگرامر کنم ...
اما اینجا چند تا سوال برام پیش اومده :
1-توی این برد الآن به صورت پیش فرض داره از ، کریستال داخلی میکرو استفاده میشه و یااین کریستال خارجی روی برد ؟؟
2-خب..این yagarto دقیقاً چیه ؟؟؟؟چه استفاده ای ازش میشه و اصلاً چجوری باید ازش استفاده کرد؟
3-خب.توی خود keil برنامه رو میشه کامپایل کرد ؟؟؟؟ یعنی خودش کامپایلر داره یا باید از یک کامپایلر دیگه استفاده کرد چه جوری؟؟
فعلاً همین ها به نظرم میرسه..
کلاً اگه یکی روند Edite و کامپایل و پروگرامر رو توضیح بده خیلی خوشحال میشم ..ممنون.
سلام
یک انحمن جدا فقط برای برد اموزشی و آرم کاران در دست ساخته کمی صبر کنید :wink:

mojtaba_sky
28-01-2012, 22:52
سلام
من یه برد خودم طراحی کردم و ساختم. خیلی جمع و جور و با امکانات خوب...
مدارش رو میزارم اگه خواستین استفاده کنین.
You can see links before reply
ZR-ARM ver 1.1 Controler:
MicroController: ARM AT91Sam7s256
USB: 2x Dev-Host- FT232
Ports: TTL- RS485 - RS232 -PL8 - I2c
IO: xxPin
Designer: Mojtaba Karimi
Research (You can see links before reply)