PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت فلش در مثابل sd

pswin
13-03-2014, 09:57
سلام سرعت بوت سیستم با فلش بیشتره یا sd) sd با کیفیت خوب )?

برای رایت فلش ضاهرا کابل otg لازمه که قیمتش تو بازار نزدیک 20 تومنه. میشه از یه کابل usb که خروجی اون شبیه همون otg هست استفاده کرد؟

hamidak
13-03-2014, 14:45

برای رایت فلش ضاهرا کابل otg لازمه که قیمتش تو بازار نزدیک 20 تومنه. میشه از یه کابل usb که خروجی اون شبیه همون otg هست استفاده کرد؟

من تاحالا خیلی رو مقایسه ی این دو متمرکز نشدم
فقط اینو بگم که نه کابل OTG مهم نیست!‌ کابلی USB که سرش به کامپیوتر بخوره یه سر دیگش به پورت MiniUSB کفایت میکنه و ۵ تومن ایناست...

یه چیزی هم خیلی مهمه اینکه در هر مرحله از تغییراتی که انجام میدی می تونی از SD ایمیج بگیری و بکآپ داشته باشی و به محض اینکه به هم ریخت سیستم عاملش بتونی راحت برگردونی...
که این کار فکر کنم با Nand flash داخلیش امکانپذیر نباشه

dariush_ab
13-03-2014, 15:32

سلام.
سرعت فلش بیشتره اما با sd های خیلی خوب این دو تقریبا یکی میشوند.یک نکته رو هم توجه داده باشید که همه چیز سرعت uSD نیست فاکتورهای دیگری هم در سرعت تاثیر دارن.
برای otg هم همانطور که جناب فتاحی گفتن زیاد مهم نیست فوقش با کیفیتاش یک کمی سرعت انتقال دیتای بالاتری داشته و زمان کمتری صرف انتقال ایمیج به نند میشه.

این کار فکر کنم با Nand flash داخلیش امکانپذیر نباشه

فکر میکنم این کار امکان پذیر هستش .
موفق باشید.